Duyuru Hediye Olarak Hangisini İstersiniz? (Anket)

Sizce ne hediye edelim?

• Kedi İhtiyaçları

Oy: 19 67.9%
  • Köpek İhtiyaçları

Oy: 4 14.3%
  • Kuş İhtiyaçları

Oy: 4 14.3%
  • Akvaryum İhtiyaçları

Oy: 1 3.6%
  • Kemirgen İhtiyaçları

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, bu sefer sizlere anket olarak sunmaktayım neleri hediye edeceğimizi?

Sizce neler hediye etmeliyiz? Anket içerisinde olmayan ve çok istediğiniz bir şey olur ise lütfen yorum olarak belirtiniz isteğinizi. Tüm kategorilere özen göstermeye çalıştım ve bu kategorilere ise ihtiyaçları olarak sundum. Örneğin; Köpek ihtiyaçlarını seçtiniz anket içerisinde? Köpeğin neye ihtiyacı olduğunu da belirtirseniz eğer çok memnun olurum. Köpek maması, köpek oyuncakları vb. şekilde.

Anketimize sadece üyelerimiz katılabilir, herkese açık olarak yapmadım. Çünkü yarışma veya çekilişimizde bu sefer sadece üyelerimiz katılacaktır. 31 Ağustos 2019'a kadar Anket üzerinden gelen sonuçlara göre hediyemizi ayarlayıp çekilişimizi/yarışmamızı yapacağım.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben kedi ihtiyaçlarını işaretledim, kedi ihtiyaçları olarakta güzel bir mama çekilişi yapabilirsiniz. Çok güzel olur kedi dostu olanlar için

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Tercihlerinizden dolayı teşekkür ederim. Anket bittikten sonra güzel bir çekiliş yaparız ve kazanan kişiye hediyesini de göndeririz :)

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
Bu arada çekiliş olacağı zaman bu çekilişle ilgili ufak bir görsel de paylaşabilirseniz sosyal medyadan link paylaşırken o görseli kullanabiliriz.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@SANCAKTAR elbette, paylaşımlarım genel de görselli olur. Özel bir çekiliş şablonu tasarlatırım grafiker dostumuza :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ayrıca büyük ihtimal çekilişi sponsorla yapacağım diye düşünüyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@SANCAKTAR, sponsorlar ile konuşurum, eğer tercih edilen köpekten sonra kedi veya kediden fazla köpek olur ise bu durumu izah ederim her ikisini de çekiliş ile verebiliriz. Böylesi çok daha güzel olur diye düşünüyorum, tabii yine de sponsor ile anlaşmamız lazım :)

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
@Begüm, ben de size katılıyorum 🙃 . Bence de kedi maması olmalı.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Seçtiğiniz tercihlere saygı duyarak çekilişi yapacağım. Sponsor bulamasam dahi direkt ödemesini ben yapar, yine de çekilişi gerçekleştiririm.

Aksoy38

Hayvansever
Kedi Dostu
Tefik abi bu başardığın işler başaracaklarının kanıtıdır kendi çapımda bende kedi tırmalama tahtaları imal ediyorum ilerleyen zamanlarda yardım için elimden geleni yapacam

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
İlerleyen zamanlarda site içerisinde alışveriş kategorisi açacağım. Kuş yemi, kedi oyuncakları, köpek yuvaları vb. gibi şekiller için. Hayvan satışı sitemiz içerisinde kesinlikle yasaktır bu nedenle belirtmiş olduğum kategorilerde ürün satışı yapılabilir.