Hayvanlar Sitesi Hakkında Düşünceleriniz Nedir?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Birbirimize her daim böyle destek olduğumuz sürece burası büyür ve gelecek olan gelirle çok daha fazla sokak hayvanının karnı doyar. Site ilk açıldığı günden bugüne sürekli sokak hayvanlarına yardım edeceğini söylüyor ve destekliyorlarda sağolsunlar. 🥰

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Begüm, hâlen hedefimiz sokak ve barınak hayvanları. Kazanmayı çok istiyoruz, çünkü; ne kadar kazanırsak o kadar çok sokak ve barınak hayvanının karnı doyacak, kişisel bir şey yapmıyoruz maalesef.

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
Oğluma daha iyi yaşam sürebilmek için internette araştırma yaparken siteyle karşılaştım açtığım ilk günden beri bilmediğim bütün bilgilerimi vakit kaybetmeden @Gülce Hanımdan öğrendim onun sayesinde ona daha iyi bakabiliyorum başta çok evhamlı davranıyordum ama aklımda en ufak bi soru işareti olsa bile artık icim rahat çünkü burdan gerek mama gerek tuvalet eğitimi gerek dışkı şekli herşeyi öğrendim ve öğrenmeye devam edicem eminim iyi ki bu siteyi kurup bize ihtiyacı olan miniklerimize daha iyi yaşam şansı sunabilmemiz için bize bu fırsatı verdiniz iyi ki varsınız 🙏😊🐇

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Oğluma daha iyi yaşam sürebilmek için internette araştırma yaparken siteyle karşılaştım açtığım ilk günden beri bilmediğim bütün bilgilerimi vakit kaybetmeden @Gülce Hanımdan öğrendim onun sayesinde ona daha iyi bakabiliyorum başta çok evhamlı davranıyordum ama aklımda en ufak bi soru işareti olsa bile artık icim rahat çünkü burdan gerek mama gerek tuvalet eğitimi gerek dışkı şekli herşeyi öğrendim ve öğrenmeye devam edicem eminim iyi ki bu siteyi kurup bize ihtiyacı olan miniklerimize daha iyi yaşam şansı sunabilmemiz için bize bu fırsatı verdiniz iyi ki varsınız 🙏😊🐇
Çok teşekkür ederiz. Sizin bu mesajlarınız bizi daha iyi işler yapmaya itiyor ve sizden destek alarak daha güçlü atıyoruz adımlarımızı.
Dostuna daha iyi bakmak için araştırma yapan, soru soran herkese dostu adına ayrıca teşekkür ederiz. :) 🐾

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Hemen hemen site ilk açıldığı aylardan beri burdayım. Mayıs 2019da üye olmuştum. 1.5sene olmuş nerdeyse. Zaman ne çabuk geçiyor...
Kızımı sahiplendikten 3 ay sonra mama arayışımız sonucu üye olmuştum. İyiki de olmuşum.
Gerçekten iyi insanlar tanıdım.
@Tevfik hocam iyiki kurmussunuz bu siteyi.
@Gülce modumuzu da unutamam onun da çok emeği var.
Teşekkür ediyoruz ailecek iyiki varsınız :)