Hayvanlar Sitesi Hakkında Düşünceleriniz Nedir?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Selam arkadaşlar yaklaşık 1 yılı geçti benim burada olmam ve gerçekten çok seviyorum burasını. Aktiflik ve süreklilik olacak artık, elimden geldiği kadar sitede bulunmaya çalışacağım. En sevdiğim özelliği bu sitenin kimse yabancılık çekmiyor ve tüm hayvanseverleri ailelerine kabul etmeleri.

Hayvanlar sitesi hakkında sizin düşünceleriniz nedir çok merak ediyorum açıkçası :love: Bir konu açıldığı zaman hiç yardımlarını esirgemiyorlar. Mevlüt beyi gördüm veteriner hekim olarak ama keşke daha fazla veteriner hekim katılsa aramıza, çok fazla yardıma ihtiyacı olan kişiler oluyor. Tabii hakkınızı yiyemem muhteşem derece yardımda bulunanlarda var, tek tek sayarsam liste bayağı uzar :ROFLMAO:

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Kızım için bilgi ararken karşıma cıktı burası.

Eski bir üye değilim ancak iş yerinde aktif olarak bilgisayar kullandıgım ve müsait zamanım oldugu için bazı forumlara ekstra ilgi gösteriyorum. Genel olarak bildiğim konula dahi olsa benzeri yoksa foruma konu acıp başka insanlarla fikir alışverişi yapmak hosuma gidiyor.

Yöneticiler yardımsever, özellikle bir veterinerin ara ara forumda bilgi paylaşması ve yorum yapması cok önemli.

Tek korkum forum daha da genişlediği zaman sosyal medyada duyar kasan tayfanın foruma katılıp ortamı bozması.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu harika düşüncelerinizden dolayı çok mutlu oldum,

Elbette herkese kapımız açıktır, hayvanlara karşı fobisi olan kişilerede kapımız açıktır. Çünkü o kişilere hayvan sevgisini aşılamayı eminim herkes burada çok ister. Forum kültürünü maalesef sosyal ağlar öldürdü, blogları ise Youtube diyebilirim. Şimdi insanlar bilgiyi okumuyor, direkt olarak sesli ulaşıyor.

Pandemiden önce tüm veteriner hekimlere ulaşıp, bu veteriner hekim hayvanlar net sitesine üye diye bir çıktı çıkartıp kapıya astırmaktı hedefim. Tabii ki, veteriner hekimide internet sitemizde desteklemek amacımız.

Yakın zaman içerisinde Youtube üzerinde Hayvanlar kanalımızda @Gülce yerini alacak ve harika anlatımı ile sesli/görüntülü video içeriği üretecek tüm hayvansever dostlarımız için :)

Aklımızda çok güzel işler var fakat pandemiden dolayı hareket edemiyoruz maalesef. Gülce'nin yanına gideceğim Eskişehir'e ama gel gelelim otobüste maske takma zorunluluğu olduğu için o kadar yolu otobüs ile gelmek istemiyorum :D Bunu da şimdi Gülce buradan öğrendi ama gerçek bu :D

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@arn, o sosyal medyalardan ve duyar kasan insanlardan o kadar nefret ediyorum ki inanın tarifi olmaz. Hayatları boyunca belkide bir kedinin başını dahi okşamayan insanlar herkesi fişlemeye çalışıyor, nefretini kusuyor!!!

@Tevfik, bey Gülce hanımı merakla bekliyoruz heyecanlandım :D

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bu harika düşüncelerinizden dolayı çok mutlu oldum,

Elbette herkese kapımız açıktır, hayvanlara karşı fobisi olan kişilerede kapımız açıktır. Çünkü o kişilere hayvan sevgisini aşılamayı eminim herkes burada çok ister. Forum kültürünü maalesef sosyal ağlar öldürdü, blogları ise Youtube diyebilirim. Şimdi insanlar bilgiyi okumuyor, direkt olarak sesli ulaşıyor.

Pandemiden önce tüm veteriner hekimlere ulaşıp, bu veteriner hekim hayvanlar net sitesine üye diye bir çıktı çıkartıp kapıya astırmaktı hedefim. Tabii ki, veteriner hekimide internet sitemizde desteklemek amacımız.

Yakın zaman içerisinde Youtube üzerinde Hayvanlar kanalımızda @Gülce yerini alacak ve harika anlatımı ile sesli/görüntülü video içeriği üretecek tüm hayvansever dostlarımız için :)

Aklımızda çok güzel işler var fakat pandemiden dolayı hareket edemiyoruz maalesef. Gülce'nin yanına gideceğim Eskişehir'e ama gel gelelim otobüste maske takma zorunluluğu olduğu için o kadar yolu otobüs ile gelmek istemiyorum :D Bunu da şimdi Gülce buradan öğrendi ama gerçek bu :D
Corona bitince görüşürüz. Yani 5 sene sonra...😂

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kızım için bilgi ararken karşıma cıktı burası.

Eski bir üye değilim ancak iş yerinde aktif olarak bilgisayar kullandıgım ve müsait zamanım oldugu için bazı forumlara ekstra ilgi gösteriyorum. Genel olarak bildiğim konula dahi olsa benzeri yoksa foruma konu acıp başka insanlarla fikir alışverişi yapmak hosuma gidiyor.

Yöneticiler yardımsever, özellikle bir veterinerin ara ara forumda bilgi paylaşması ve yorum yapması cok önemli.

Tek korkum forum daha da genişlediği zaman sosyal medyada duyar kasan tayfanın foruma katılıp ortamı bozması.
Ortamın bozulmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu platformu sahte hayvanseverlere bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz. :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Gülce, 5 sene ise yine iyi :D

Bu ay İzmit'e ve İstanbul yapmıştım, Kasım ayında İzmit'e gideceğim tekrar, sana yakın (2 saat) oraya gelebilir misin?

Şimdi aklıma geldi de konu altında toplantı ayarlıyorum :D

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Ben bu yoğunlukta sokağa adım atamıyorum sen diyorsun ki şehir değiştir. :D

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Gülce, aklıma bir şey geldi de buradan söylemeyim :D Özel'e gel :D

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
bir ara izmire yolu düşen olur ise herkese benden vayt çaklıt moka :ROFLMAO:

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@arn, İzmir'e yolum düşerse haberleşelim hocam :)

Americano sütlü seviyorum ben ama :D Ayrıca Kayseri'de yaşıyorum şu an, bilmiyorum neden yolunuz düşer buraya ama düşerse ben de beklerim. Mantı, sucuk, pastırma vb. birçok gıda tüketebilir, kahve veya çayımızı içebiliriz :D

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik ayıpsın, americano sütlü de olur :D

Seneye agustos ayında kayseriden gececeğim büyük ihtimal, notumu alıyorum. Mantı iyidir :D

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Teşekkür ederim. Yardımsever üyelerimizin olması beni daha mutlu ediyor. :) Sizinle iletişime geçerim ihtiyacım olursa 😊