Duyuru Hayvanlar Reklam Alanı Çalışmamız Yaptırıldı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar,

Yakın zaman içerisinde büyük reklam çalışmalarına başlayacağız ve yavaş yavaş internet siteleri için oldukça etkili reklam alanları hazırlamaya çalışıyoruz. Yapılan tüm çalışmaları, ilerleyen süreçte sizlerle paylaşacağım. Ve şimdi bu çalışma için sizden yorum alacağım.

hayvanlar.gif

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Akıllıca bir seçim olmuş. Böylece daha çok kişiye hitap edilebilir.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok tatlı olmuş bence. Bu sitenin ilk üyelerinden olmakta gurur verici. Daha çok büyüyüp gelişelim. Ellerinize sağlık.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Güzel dileklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Son dönemlerde çok fazla durgunluk var site içerisinde fakat bu durumda kimseye suç bulamam. Bizim daha fazla çalışıp daha iyi yerlere getirmemiz gerekiyor, site ne kadar iyi yerlere gelirse sokak ve barınakta yaşayan hayvanlara yardımcı olabilme durumumuz daha fazla olur.

Bencillik etmek istemedim, bizim kelimesini kullandım orada. Siteyi sadece benim olarak görmüyorum, bu siteye emek veren herkesin sitesidir. Site çok daha aktif olduğu vakit, yetkilendirme teklif edeceğim birkaç hayvansever kullanıcımız var. Site düzeni, bilgi ve uygunsuz kullanıcılar için o kişiler de müdahale edecekler.

Değerli yorumlarınızdan dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.

Saygı, sevgi ve hayvanlar ile kalın.
Tevfik AKTUNÇ

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık :) diğer hayvan sitelerine mi vereceksiniz reklamı? orasını tam anlayamadım.