Hayvan Sevgisi<<

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Melda

Yeni Üye
Hiçbir canlıyı ayırmadan ısıra ısıra ,öpe öpe ,mıncıklayıp sevesim var. Ben mi normal değilim ?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Topluma göre normal değilsiniz, bizim toplumumuza göre gayet normal bir davranış :D

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
yasasın anormallik =))

Çok sevdiğim bir söz vardır. Toplum farklı olanı dışladığını sanarken, aslında farklı olan dışlamıştır toplumu. Açıkçası pek umurumuzda olmuyor bize tuhaf bakan insanlar :)

Melda

Yeni Üye
Çok sevdiğim bir söz vardır. Toplum farklı olanı dışladığını sanarken, aslında farklı olan dışlamıştır toplumu. Açıkçası pek umurumuzda olmuyor bize tuhaf bakan insanlar :)
ruhsal sorunları var onların

destanhbf

Hayvansever
Hiçbir canlıyı ayırmadan ısıra ısıra ,öpe öpe ,mıncıklayıp sevesim var. Ben mi normal değilim ?
o bizde de var. bana göre samimiyet göstergesi. pati dostunu severken bi anda ağzını burnunu yeme isteği. ısıra ısıra öpme sevme arzusu bambaşka :D tamamen samimi ve doğallıktan kaynaklanıyor bence.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok güzel yorumlar yalnız olmamak 😉😉🐾🐾🐈🐈😊

Melda hanım sitemiz hayvansever, bu canlara gönül veren hiç kimseyi yalnız bırakmaz, yarı yolda bırakmaz. Bizler ülkemizde büyük bir aile olabilmenin çabası içerisindeyiz ve büyük bir aile olabileceğimizi biliyorum.

Melda

Yeni Üye
Melda hanım sitemiz hayvansever, bu canlara gönül veren hiç kimseyi yalnız bırakmaz, yarı yolda bırakmaz. Bizler ülkemizde büyük bir aile olabilmenin çabası içerisindeyiz ve büyük bir aile olabileceğimizi biliyorum.
Evet o canlar bize muhtaç =)