Hayvan seveler merhaba

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

aXans

Hayvansever
Kopek Dostu
Herkese merhaba, 6 ve 8 yaşlarında iki çocuğum var. Ailece hayvanları çok seviyoruz. Belgesel izlemekten ailece çok keyif alıyoruz. 5 senedir evimizdeki akvaryumumuzda beslediğimiz balığımızı kaybettik, Akvayumu boş kaldı. Uzun süredir konuştuğumuz evde balık dışında hangi evcil hayvan besleyebiliriz diye tekrar düşünmeye başladık. Kuş, kaplumbağa, hamster ya da kedi derken en son köpek sahiplenme konusunda hemfikir olduk. Ne zaman olur? hangi cins olur ? bilemiyoruz ama artık evimizde bizimle bir hayatı paylaşacak yeni bir evcil hayvan almak için hazırız. Bu konuda faydalı olacağını düşündüğüm için bu foruma katılmak istedim. değerli yardımlarınızı ve yönlendirmelerinizi ailece sabırsızlıkla bekliyoruz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Öncelikle sitemize hoş geldiniz, sizin gibi hayvansever aileleri görmek bize mutluluk veriyor. :) Umarım ailenize uygun bir köpek sahiplenebilirsiniz. Merak ettiğiniz her şeyi bize sormaktan çekinmeyin lütfen. :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz ☺️ Beslemek istediğiniz köpeğin ırkını belirtirseniz eğer deneyimli hayvan sever dostlarım daha çok yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Köpek konusunda size tavsiye verebileceğim en büyük şey ev yapınıza göre köpek almanız.

Eğer bahceli bir eviniz yok ise şahsi fikrim büyük ırk hem hayvana hem size zor olacaktır.

Golden tarzı hareketli köpeklerin günde 2-3 saat dolaştırılması gerektiği (önerilen, zorunlu değil) ve ayıracağınız zamanı düşünerek sahiplenmenizi tavsiye ederim.

Akvaryumdaki rahatlıktan sonra köpek günde en az 2-3 saatinizi sadece ona odaklayacagınız bir canlı oldugu mutlaka ilk sırada aklınızda yer edindirin.

Kediyi ilk defa beslemeye başladım, diğer tüm canlı türlerini evimde ağırladım, köpek ve papağan bana göre en zor olanlar idi.

eviniz Bahceli değil ise kücük ırk köpek almanız en iyidsi olacaktır.