Hayvan hakları HK.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

destanhbf

Hayvansever
Benim annem ağır astım hastası, sadece kendi odam da sadece muhabbet kuşumu besleyebiliyorum. Diğer hayvanlara karşı sürekli öksürüyor (aslında kuşuma karşı da var ama ben temizliyorum odamı komple) ve buna rağmen annem ben olmadığım her zaman kalkar aynı saatte o canlara yemeklerini verir, saati ise hiç sapmaz.
çok geçmiş olsun tevfik hocam. annemizin ellerinden öperim. selam söyleyin. yapabileceğimiz bir şey olursa bizler buradayız unutmayın.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@destanhbf çok teşekkür ederim sizin sağlığınız, mutluluğunuz ve keyfiniz yerinde olsun ben de annem de başka hiçbir şey istemez. Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Kendisinin de çok içi gidiyor ama boğazıma sanki tüyleri yapışıyor gibi hissediyorum oğlum diyor, annemi düşünmem lazım. Bizler de tutup garajımızda ve bahçemizde bakıyoruz elimizden geldiği kadar, tekrardan çok teşekkür ederim kardeşim.

destanhbf

Hayvansever
çok sağolun hocam. sağlık önce gelir tabi ki de. ama garajda da olsa bakmanız çok iyidir.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Garaj içerisinde kanepeler, koltuklar var hocam daha önceki mesajlarımda da yazdığım gibi kedi evini kurdum, içerisine güzelce puf yastıklardan da koydum tenezzül edip girmediler bile :) onların keyfi garajda oldukça yerinde, zaten araç yok o yüzden bu kadar rahatım ve rahatlar :)

destanhbf

Hayvansever
evet hocam okumuştum. kediler farklı canlılar.neresi rahatsa orayı tercih ediyorlar. :)