Tavsiye Hastalık bölümlerinde sabit konu

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
Forumda en çok konu açılan bölümlerden biriside hastalık bölümü. Tabi ki her hayvan sever evladı için endişelenip burada araştırmasını yapmaya ve bilen biriyle kontak kurmaya çalışıyor. Bazı üyelerin paylaştığı, hastalık hakkında bilgi içeren konuların sabitlenmesi, hem araştırma yapanların işini kolaylaştırır, hem de bir nebze konu kirliliğini azaltır.

Örnek olarak bu konu: Kedilerde Fip Hastalığı Belirtileri ve Tedavisi kedi hastalıkları bölümünde sabitlenmesi bence güzel olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Çok hoş bir fikir, bence sadece kedi değil forumda hastalık konusu olan tüm hayvanlarda bu şekilde yapılsa güzel olur 🙂.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Fib en bilineni olsa da mantar, alerji, parazit de fazla görülüyor. Bu kadar sabit konu uygun olmaz bence.
Arama butonundan kolayca bulunuyor ancak bir sabit konu içerisinde hastalık linklerini toplarsak daha kolay olabilir ulaşılması.

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
Fib en bilineni olsa da mantar, alerji, parazit de fazla görülüyor. Bu kadar sabit konu uygun olmaz bence.
Arama butonundan kolayca bulunuyor ancak bir sabit konu içerisinde hastalık linklerini toplarsak daha kolay olabilir ulaşılması.
ne yazık ki fib yazınca çok kısa diyor.

çok fazla sabit konu rahatsızlık verecekse sizin dediğinizde çok iyi olur.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçmişte bir hobi için takıldığım forum vardı ve forum yeni konu açılmasını istemiyordu, sabit konularla birleştiriyordu. Bir konu açıyorsun ve 2007 yılındaki konuyla birleştiriyor ve bu aşırı derece can sıkıcı bir hâl almaya başladı.

Kayıt olan üyelerimiz veya yıllardır emek veren üyelerimiz kendilerine özel konu başlığı olsun istiyorlar, bir başlık altında tüm sorunları toparlarsak eğer bu karmaşaya gidebilir.

alabina57

Hayvansever
Kedi Dostu
Sayın Yönetici ve forum üyeleri,
Ben forumunuza bugün yeni katıldım. Hayırlısıyla. Avatarım'da görmüş olduğunuz kedimiz adı Miniş'tir. Yaklaşık 8,5 ay önce kendisini 2 aylıkken sahiplendik. Kedimizin sağlığı ile ilgili bir sorunumuz var ve bununla ilgili "konu açmak" istiyorum ancak ilgili sayfayı bir türlü tespit edemedim. Konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler....

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Sayın Yönetici ve forum üyeleri,
Ben forumunuza bugün yeni katıldım. Hayırlısıyla. Avatarım'da görmüş olduğunuz kedimiz adı Miniş'tir. Yaklaşık 8,5 ay önce kendisini 2 aylıkken sahiplendik. Kedimizin sağlığı ile ilgili bir sorunumuz var ve bununla ilgili "konu açmak" istiyorum ancak ilgili sayfayı bir türlü tespit edemedim. Konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler....

Merhabalar, öncelikle hayvanlar sitemize hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Kedinizin sağlığı ile ilgili konuları paylaştığım linke tıklayıp açabilirsiniz. Kafanıza takılan her soruyu sorabilirsiniz. https://hayvanlar.net/forumlar/kedi-hastaliklari-ve-tedavisi.10/

alabina57

Hayvansever
Kedi Dostu

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Teşekkürler, çok sağ olun ... sonradan buldum....

Rica ederim, aslında kategorileri olabildiği kadar basit bir hâle getirdim. Site basit ve kullanışlı :)

Konunuzu gördüm, deneyim sahibi arkadaşlar veya veteriner hekimler gördüğü vakit yardımcı olacaklardır mutlaka.

alabina57

Hayvansever
Kedi Dostu
Rica ederim, aslında kategorileri olabildiği kadar basit bir hâle getirdim. Site basit ve kullanışlı :)

Konunuzu gördüm, deneyim sahibi arkadaşlar veya veteriner hekimler gördüğü vakit yardımcı olacaklardır mutlaka.
Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürler Tevfik Bey.... Çok güzel ve her hayvan severe hitap eden bir web sayfası hazırlamışsınız . Tebrikler ..👏👏👍