Hasta hayvanlara yardım etmek

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Muhabbet kuşu

Hayvansever
Kus Dostu
Instagram da fipli kediler ile ilgili paylaşımlar görüyorum sanıyorsam ilaçları çok pahalı olduğu için bazılarını kaybediyorlar.
Paylaşımlar ne kadar doğru ya da hangileri doğru bilmiyorum
Eğer doğru ise bir yardım kampanyası niyetinde bir şey gerçekleştirsek forum olarak güzel olabilir. Benim düşündüğüm kampanya 1 günlük değil sürekli olacağı için forumda herkesin güvendiği bir gönüllüye yada bir kaç gönüllü ye ihtiyacımız var . Bence 4 - 5 kişilik gönüllü yeterli olabilir.
Güvenilir bir kişi hesabında gelirleri tutacak belirli dönemlerde yardımda bulunacak ve kanıtları ile forumda paylaşacak. Zaten artık para gönderimi çok kolay günde 10 15 dk ayırsak yeterlidir.
Diğer kişiler yardıma ihtiyacı olanlar ile iletişime geçecek gerçekten yardıma ihtiyacı olup olmadığını araştıracak.

Şimdi en önemli soru bu gelir nerden gelecek ?
Bunu siz de belirleyebilirsiniz ama ben yöntem belirledim
Bence kimsenin cebinden para çıkmazsa katılım daha çok olur.
Ben geliri link kısaltıp paylaşarak elde edebileceğimizi düşündüm. GELEN GELİRLER BENDE DEĞİL FORUMCA SEÇTİĞİM HERKESİN GÜVENDİĞİ BİR KİŞİDE TOPLANCAK.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
hocam ılk mesaj olarak bunu yazmanız ınanın pek guven vermıyor :)

forumda aktıflık yok, aktif bir forumda belki dediğiniz olabilir. Yeni üyeleri tanımıyorum ancak eskıden zaten forumdakı cogu arkadaş kendımızce yardımda bulunuyorduk.

Muhabbet kuşu

Hayvansever
Kus Dostu
hocam ılk mesaj olarak bunu yazmanız ınanın pek guven vermıyor :)

forumda aktıflık yok, aktif bir forumda belki dediğiniz olabilir. Yeni üyeleri tanımıyorum ancak eskıden zaten forumdakı cogu arkadaş kendımızce yardımda bulunuyorduk.
Güven vermediği için gelen gelirler bende değil forumun güvenilir bir kişisinde toplansın dedim
Bence bi şeyler yapmalıyız