Sonuç Happy Tail Maması Çekilişi Kazanan Talihlimiz Belli Oldu

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, bu sefer asıl talihli ve yedek talihli olarak ikiye ayırdım kazanan kişileri. 48 saat içerisinde @socrabbit yöneticimize ulaşmaz ise asıl kazanan, hediye yedek talihliye devir edilecektir.

Katılım sayısı çok az oldu maalesef, diğer sponsorluğumuzda çok daha fazla katılımcı olacağını düşünüyorum. Eğer sponsor bulamazsak bizler kendi çabalarımızla muhteşem çekilişler yapmaya devam ederiz. Umut ediyorum ki bu kadar az katılımcı ile karşılaşmayız.

Katılımcının olmasını istememizin sebebi, ailemizi büyütebildiğimiz kadar büyütmek. Bizler elimizden gelenin en iyisini sokak ve barınak hayvanları için yapacağız. Uzun süredir büyüme hayalleri içerisine kapılsakta, bizler hayallerimizden ve hedeflerimizden asla vazgeçmeyeceğiz.

Asıl kazanan talihlimiz: @Hulya

Yedek talihlimiz: @zehrafiliz

Katılan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.

Çekiliş sonucu linki: Çekiliş Sonuçları #3214480996 - R10.net

Katılımcı listesi:

petdestek
empat
Hulya
Mia
Miela
Pelushe
Ebru Güzelyurt
SANCAKTAR
catcat
Tutitu
tafo
Srdglbn20
Caner bener
nyzCx
mylo2019
Gülende ünal
ztk061987
zehrafiliz
kedibabası
Şeyma oğuz
pelincandostu

Son düzenleme:

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Evet @Hulya siz kazandınız.

Çekilişlere devam edeceğiz yine hız kesmeden, yakın bir zamanda yeniden yapacağız çekiliş

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum kendim ve kedim ve de sokaktaki çanlar adına miktar ne kadar bılmıyorum ama sokaktakilerede besliyoruz elimizden geldiğince Bnmki fazla yaş mama tüketmiyor hoşuna giderse yiyor sokaktaki kardeşleriyle paylaşıyoruz mamasini 🤗