Hangi Mamayı Kullanıyorsunuz?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Selamlar, bu konu da kediler için hangi mama markasını kullandığınızı ve hangi tecrübeleri yaşadığınızı ekleyebilirsiniz. Bu sayede kullanıcılar kedi mamaları hakkında bilgi sahibi olacaktır.

Edit: Hills kedi mamaları içeriği bakımından yeterli görüyorum. Daha önce kediler için kullanmış olduğum mama markaları arasında yer alıyor.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Royal Canin mother and baby cat hem süt tozu hemde kuru maması ile başlayıp kitten ve adult şeklinde kısırlaştırıncaya kadar royal canin kullandım. Kısırlaştırdıktan sonra proplan sterilised mamaya geçtim ve her iki markadan da çok memnunum. Şimdi yeni yavrumda da bu mamalardan şaşmayacağım.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Selamlar, bu konu da kediler için hangi mama markasını kullandığınızı ve hangi tecrübeleri yaşadığınızı ekleyebilirsiniz. Bu sayede kullanıcılar kedi mamaları hakkında bilgi sahibi olacaktır.

Edit: Hills kedi mamaları içeriği bakımından yeterli görüyorum. Daha önce kediler için kullanmış olduğum mama markaları arasında yer alıyor.

Fitmin cogu kaliteli mamadan daha iyi içeriğe sahip, ancak bulması biraz zor.

Bütçeniz var ise Fitmin önerebilirim. Royal Canin, Unique gibi yüksek fiyatlı tavuk tozlu ürünlere boş para vermeyin. Özelllikle veterinerler bu 2 mamayı öneriyor.

Fitmin alternatifi, Brit Care , N&D Ocean serisi de güzeldir.