Hangi Hayvanları Besliyorsunuz?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
Merhabalar.
Forumda kim, ne besliyor merak ettim. :)

Benim 13 yaşında bir köpeğim var, bir de 7 aylık sultan papağanım. Şimdi bir de kedi sahiplenmeyi düşünüyorum, bakalım. :)

Peki siz evinizde, bahçenizde yahut kapınızda hangi hayvanları besliyorsunuz?

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
Akvaryumum dışında çok nazlı erkek bir kedim var. İnsanın durup durup yiyesi geliyor, öyle bir tatlı. 😁🥰

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
Akvaryumum dışında çok nazlı erkek bir kedim var. İnsanın durup durup yiyesi geliyor, öyle bir tatlı. 😁🥰
Akvaryumda ne besliyorsun?
Ortalama 8 sene kadar lepistes besledim. Gerçekten akvaryum hobisi çok farklı. Şuan tekrar başlamayı düşünüyorum ancak bu sefer deniz akvaryumu yapmak var aklımda. Maliyeti düşürebilir isem başlayacağım.

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
@Furkan, betam ve corylerim var. Lepistes her zaman dikkatimi çekti ama çok üremeleri korkutuyor. 🤭

Deniz akvaryumu şöyle dursun, sıfırdan tatlı su kurmak bile iyice pahalandı artık.:/

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
@Furkan, betam ve corylerim var. Lepistes her zaman dikkatimi çekti ama çok üremeleri korkutuyor. 🤭

Deniz akvaryumu şöyle dursun, sıfırdan tatlı su kurmak bile iyice pahalandı artık.:/
Lepistesler gerçekten çok doğurganlar. Şöyle söyleyeyim, hiç ilgilenmesen dahi rutin bir şekilde doğuruyorlar. Takip etmen imkansız. :)
Bende en son 100 - 120 adet olmuştu. O derece yani.

Dediğin doğru, artık akvaryum kurmak çok pahalılaştı. Deniz akvaryumu olmasa da sarı prenses olarak bilinen Cichlidleri düşünüyorum.

Aquafilozof

Hayvansever
Balik Dostu
Japon, bettalar, lepistes ve moli akvaryumu,
2 muhabbet ve bir papağan ile beraber yaşıyorum. 😉