Hangi Burçsun? Burcunun Özelliklerini Taşıyor Musun?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kendimden başlamak istiyorum, ikizler burcuyum (21 Haziran) ve sanırım burcumun özelliklerini taşıyorum. Dengesizlik bir özellik değil de, çok fazla duygu değişimi oluyor. Daha önceleri çok fazla duygusal düşünürdüm, o yönüm şu an tamamen ortadan kalktı diyebilirim. Kalktı değil mi @Gülce :D

Evet gelelim site sakinlerinin burçlarını öğrenmeye, hangi burçsun? Ve burcunun özelliklerini taşıyor musun? :) Kendimizi eleştirmekten lütfen çekinmeyelim, şurada biz bizeyiz bir sakınca olacağını sanmıyorum :)

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Hayır hâlâ duygusal düşünüyorsun. 😂 Üzerine de bir gün farklı bir gün farklı düşünüyorsun. Sen böyle olunca bana da ne yapacağımı şaşırtıyorsun bazen. :D
Ben yengeç burcuyum ama burçlara inanmıyorum, burcumun özellikleri hakkında da hiçbir fikrim yok açıkçası. :D

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Gülce, şimdi niye bu kadar dürüst oldun ki? :D Ben bazen inanıyorum burçlara, yalan yok :D

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Koç burcuyum yükselenim de yay. İkisinin bütün özelliklerini de taşıyorum. İnatçı, dediğim dedik, lider ruhlu, çabuk öfkelenen, gezmeyi seven, sabırsız, bir şey anında olacak diyen bir tipim 😂

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
yengeç burcuyum, normalde burçlar çok ilgimi çekmezdi ama yakınlarım sayesinde son yıllarda biraz hayatıma girdi, çok fazla bilmesem de ikizlerin tehlike olduğunu biliyorum 😂

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaş nasıl bir burca sahibim anlamadım ki :D herkes gömdü, yerin dibine soktu :D