Hamsterım Masadan Düştü

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

ulukan hügüül

Hayvansever
Kemirgen Dostu
hamsterım masadan düştü ama gayet haraketli duruyor masanın ne kadar uzunlukta olduğundan bir fikrim yok amaa gayet haraketli ve çarkında koşuyor tırmanıyor ayağında veya başka biryerinde birşey olabilirmi şüpeliyorum kırık falan ayağında dediğim gibi gayet haraketli :) ?

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Geçmiş olsun inşallah birşeyi yoktur. Eğer en ufak bi tuhaflık hissederseniz mutkala bir kliniğe götürün. Düştükten hemen sonra az da olsa bi sersemlik oldu mu? Ve mesafeyi tahmini söylemeniz iyi olur.

ulukan hügüül

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Geçmiş olsun inşallah birşeyi yoktur. Eğer en ufak bi tuhaflık hissederseniz mutkala bir kliniğe götürün. Düştükten hemen sonra az da olsa bi sersemlik oldu mu? Ve mesafeyi tahmini söylemeniz iyi olur.
sersemleme falan olmadı ama korktu 80 cm veya 75 cm inşallah birşeyi yoktur böyle birşey olunca çok üzülüyorum :( teşekkürler
bide he ben bi forum daha açtım oraya bir bakarmısınız muhambet kuşu hakkında oraya yazdım ne olduğunu