Hamsterim hasta mı?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

semih_

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhaba, hamsterimi yaklaşık 1 haftadır gözlemliyorum ve hasta olduğunu düşünüyorum. Normalde hiç ısırmazken kafesinin dışında bile beni ısırmaya çalışıyor ve eskisinden çokça güçsüz ısırıyor. Elimi kopartacak kadar ısırmaya çalışmasına rağmen birşey yapamıyor yani. Onun dışında ara sıra tuvaletinin dışına tuvaletini yapabiliyor ve poposunda dışkı kalıntıları yapışıyor. Ayrıca uyuyor olması gereken saatlerde bile hep uyanık, şu anda ben bunu yazarken bile kafesinin içinde koşuşturuyor. Sizce ne yapayım?

Ertuğrul Baykal

Hayvansever
Kopek Dostu
Hamsterinizin sindirim sisteminde bı bozukluk olması muhtemel, yüksek ihtimalle buna bağlı olarak hamster stres altında bu durumdan kaynaklı anlattiginiz şikayetler oluşmuş, probiyotik kullanmanızı tavsiye ederim

semih_

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Hamsterinizin sindirim sisteminde bı bozukluk olması muhtemel, yüksek ihtimalle buna bağlı olarak hamster stres altında bu durumdan kaynaklı anlattiginiz şikayetler oluşmuş, probiyotik kullanmanızı tavsiye ederim
Merhaba 1-2 gün ev dışına gitmem gerekmişti dolayısıyla pek ilgilenememiştim kendisiyle. Eve döndüğümde biraz zayıfladığını farkedince yemlerini stokladığı yere baktığımda hiçbirşey göremedim ve yemini suyunu tazeleyip kafesini temizledim şu anda herşeyi normal her zamanki gibi. Ne ısırmaya çalışıyor ne tuvaleti dışında işini hallediyor.