Hamile Kediye Pitbull'u Saldırtan Çocuklara Haluk Levent Sahip Çıktı!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
haluk-levent-adanadaki-cocuklar.jpg
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde hamile bir kediye pitbull cinsi köpeği ile saldırtan gençleri Adana Emniyet Müdürlüğü mensupları sorguya almışlardı.

Bunun üzerine çocukların görüntülerini alan medya grup sorumlularına, ben seni vururken bile üzülmem, kediyi öldürdüm diye mi üzüleceğim diyen bu çocukların ciddi bir psikolojik rahatsız olduğu ön plana çıkmaktadır. Haluk Levent birçok toplumsal olayda olduğu gibi çocukların tedavilerinde de ben gönüllü olacağım dedi.

Çıtır isimli kedinin ölmesine sebep olan bu 3 çocuk hakkında soruşturma başlatıldı. Sizlere karşı dürüst olayım ama bu tarz gençler yaşadığım şehir olan Kayseri'de de mevcut, her şehir de, her semtte elbette vardır bunlardan... birçok kişi twitter üzerinde pitbull köpekler yasaklansın diye tweet attı ve trend topic yaptı bu etiketi... pitbull cinsi köpekler değil, bu tarz çocukları yetiştiren ailelere daha sağlıklı birey nasıl öğretilir o gösterilmelidir.

Eline pitbull cinsi köpeği alıp, diğer eliyle tesbihi sallayıp, belinede bıçak/silah koyan bu tarz ergen çocuklar kendilerini mafya, kabadayı veya delikanlı sanıyorlar. Bu tarz çocukların efendi olma anlayışları bile çok farklıdır, birçok kişi de gördüm ben bu durumu.

Ben buradan Haluk Levent'e sonsuz teşekkür ediyorum, kalbi çok güzel bir insan ve ben buna sonuna kadar katılıyorum. Adamın samimiyetine inanıyordum ama konser zamanı "Haluk abiiiii adam yerine koymuyor musun bizi" dedikten sonra "o nasıl söz len, hepinizi ayrı ayrı seviyorum" demesinden sonra anladım ki; gerçekten samimiyet budur. Daha önce konserine gittiğiniz şarkıcılarda bu tarz bir eylemi çok çok zor görürsünüz, bilirsiniz. Ayrıca görsel haber türk sitesinden alıntı yapılmıştır.