Hamile kedim çok halsiz ve az yemek yiyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Mr_ibrhm

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba hamile kedim son 3 gündür çok halsiz ve iştahsız bugünde dışkısı olduğundan çok daha yumuşaktı tam anlamıyla ishal diyemem
Sizce sebebi nedir bu durum ciddimi?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Hamilelik durumuyla ilgili fazla gecikmeden bir veteriner hekime danışmanız daha doğru olabilir. Hamilelik döneminde ishal görülebiliyor ancak halsizlik normal gibi gelmedi, geçmiş olsun. 🐾

Mr_ibrhm

Hayvansever
Kedi Dostu
Hamilelik durumuyla ilgili fazla gecikmeden bir veteriner hekime danışmanız daha doğru olabilir. Hamilelik döneminde ishal görülebiliyor ancak halsizlik normal gibi gelmedi, geçmiş olsun. 🐾
Teşekkürler yarın ilk işim o olacak ama çok üzülüyorum bu durumuna o yüzden sormak istedim 😸

Mr_ibrhm

Hayvansever
Kedi Dostu
Bizi de bilgilendirirseniz çok seviniriz, umarım bir sorunu yoktur annenin. :)
Merhaba çok şükür herhangi bir hastalığımız yokmuş kan değerlerimiz normal sadece yavrularımız biraz hızlı gelişmiş Viyo ek takviyesine başladık teşekkür ederim yardımınız için 😸

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Çok sevindim. Hamilelik döneminde çok iyi beslemek gerekiyor, özellikle mamasını yavru kedi mamasıyla değiştirmenizi öneririm anne için daha sağlıklı olur. :)

Mr_ibrhm

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok sevindim. Hamilelik döneminde çok iyi beslemek gerekiyor, özellikle mamasını yavru kedi mamasıyla değiştirmenizi öneririm anne için daha sağlıklı olur. :)
Royal canin kittena geçtik ama hiç sevmedi zorla yiyor mama olarak ne tavsiye edersiniz hill's kitten tuna balıklı iyimi sizce?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Hills ve Royal Canin kesinlikle kaliteli mamalar değiller. Instınct, Acana, Orijen, Brit Care bu dönemde tercih edebileceğiniz kaliteli mamalardandır. Bu markalar arasından bütçenize ve kendinize en uygun markayı seçebilirsiniz, kedinizin hepsini severek tüketeceğini düşünüyorum. :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Çözümlendiyse sevindim :) geçmiş olsun.

dogduğu zaman ufaklıkların fotoğraflarını paylaşırsanız azıcık tatlılık görelim :D

Mr_ibrhm

Hayvansever
Kedi Dostu
Hills ve Royal Canin kesinlikle kaliteli mamalar değiller. Instınct, Acana, Orijen, Brit Care bu dönemde tercih edebileceğiniz kaliteli mamalardandır. Bu markalar arasından bütçenize ve kendinize en uygun markayı seçebilirsiniz, kedinizin hepsini severek tüketeceğini düşünüyorum. :)
Çok teşekkür ederim 🙂
Çözümlendiyse sevindim :) geçmiş olsun.

dogduğu zaman ufaklıkların fotoğraflarını paylaşırsanız azıcık tatlılık görelim :D
Teşekkürler elbette atarım biz de 4 gözle bekliyoruz 😺😸