Hamaterim aşırı korktu birşey olur mu

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Mlsenpai

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Odamın kapısını kapatmayi unuttum ve odama köpeğim girmis 5 dk sonra odaya girdim ve masamda ki hamster kafesi yan yatıyordu hemen duzeltip baktim ilk başta öldü sandim ama şoka girmiş ama 2 dk sonra yuvasınin kapisindan bana baktı ve yine içeriye girdi ve yuvasından hic cikmiyor ölmez değil mi lütfen ölmesin

Mlsenpai

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Odamın kapısını kapatmayi unuttum ve odama köpeğim girmis 5 dk sonra odaya girdim ve masamda ki hamster kafesi yan yatıyordu hemen duzeltip baktim ilk başta öldü sandim ama şoka girmiş ama 2 dk sonra yuvasınin kapisindan bana baktı ve yine içeriye girdi ve yuvasından hic cikmiyor ölmez değil mi lütfen ölmesin
@Gülce lutfen bak sen bilgisin diye gordum bu konulara cok endiseliyim

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun 😊 Endişe etmenize gerek yok, ancak bundan sonra daha dikkatli olmanızı ve hamsteriniz ile köpeğinizi bir araya getirmemenizi öneririm. Psikolojik olarak zor bir şey atlatmış. Bu durum zaman içerisinde düzelecektir.

Mlsenpai

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun 😊 Endişe etmenize gerek yok, ancak bundan sonra daha dikkatli olmanızı ve hamsteriniz ile köpeğinizi bir araya getirmemenizi öneririm. Psikolojik olarak zor bir şey atlatmış. Bu durum zaman içerisinde düzelecektir.
Çok teşekkürler, cok mutlu oldum. Bir daha öyle bir hata yapmam. İlgilendiginiz için cok teşekkür ederim yine <3

Mlsenpai

Hayvansever
Kemirgen Dostu

Ekli dosyalar

• Snapchat-1159527827.jpg
    Snapchat-1159527827.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20210701_001918_337.jpg
    IMG_20210701_001918_337.jpg
    505.1 KB · Görüntüleme: 21

semih_

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhaba, hamsterlar aşırı korkunca şoka girip ölebiliyorlar. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Şu an durumu iyiyse sorun yok demektir.

Mlsenpai

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhaba, hamsterlar aşırı korkunca şoka girip ölebiliyorlar. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Şu an durumu iyiyse sorun yok demektir.
Merhaba evet şuan cok şükür duzeldi 1 gün boyunca yuavsindan dışarı çıkmadı ama şuan sırtımda fln geziyor