Haftasonu Köy Gezintisi Yaptım!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, açıkçası şehirin pisliğinden, dumanından sıyrılıp bugün köye kaçtık kuzenimle beraber.

Aslında bir davet üzerine gittik, sağ olsunlar yedirdiler, içirdiler, sohbet ettik, yürüyüş yaptık (dağlara tırmandık) çok muhteşem oldu. Tertemiz havayı içimize çektik, bir de kara çaydanlıkta odun ateşi ile demlenen çaydan içtik ki muhteşemdi her şey.

Keşke herkesin fırsatı ve imkanı olsada haftasonu herkes köylere kaçsa, ne harika olur. Şu an yorgunum bayağı ama kafam o kadar rahat, o kadar durgun ki muhteşem hissediyorum :)

B73FEADB-FDFC-40EF-87C8-3E47FEAED384.jpeg

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
valla su an benimde öyle ihtiyacım var ki.

birkaç gün tatil yapayım diye izin aldım, deprem koşturmacasından bitti gitti :(

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@arn, şehirin kirliliğinden, insanlardan, koşuşturmacadan herşeyden fazlasıyla sıkıldığımı anladım hocam ben de :) birçok kişi köy de yaşamak istemez veya yaşayamaz belki ama ben çok fazla sıkıldım maalesef bu çarpık yaşamdan, aklıma güzel bir köyde bakımlı bir ev almak geliyor :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Ciddi anlamda anlattığınız gibi bir ortama çok fazla ihtiyacım var o nedenle yeşilliği bol olan bir köyde fazlasıyla zaman geçirmek isterdim. :)