Güvercinleri ve Serçeleri Eli ile Ağzı ile Besleyen Ablamız

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, bugün size karşılaştığım manzarayı görsellerle anlatacağım.

Ablamız Kayseri'de Hunat camisinin yanında bilet satıyor. Kendisi o kadar güzel insan ki, her gün bu canları eliyle ve ağzıyla besliyor. Güvercinler normal de haddinden fazladır, 4 güvercinimin gagası kırılmış diyor ve onlara yem çitleyip ağzıyla yiyecek veriyor. Serçeler elinden, ağzından yem yiyor. Muhteşem bir duyguyla karşılaştım ve inanın çok mutlu oldum. Normal de hayatta şans oyunları oynamam ama bu ablayı görmek ve selam vermek için 1-2 kazı kazan oynuyorum, yalan yok :)

Kendisini videoya da aldım (izin alarak) sizinle videosunu da paylaşacağım yakın zaman içerisinde.

71

72

73

74

75

76

77

78

79

Misgene07

Hayvansever
Çok güzel bir abla. Hep var olsunlar. Umarım büyük ikramiye satamadigi Son bilettedir 😊 eminim o zaman çok daha fazla can beslenir 😊

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok güzel bir abla. Hep var olsunlar. Umarım büyük ikramiye satamadigi Son bilettedir 😊 eminim o zaman çok daha fazla can beslenir 😊

Abla ile sohbet ederim müsait olduğu kadar. Çocuklarımı da benim gibi hayvansever yetiştirmeye özen gösterdim diyor, inanın imrenmemek elde değil. Bir hayvan yemeğini veya yemini yiyorsa eğer veya suyunu içiyorsa gerekirse yolunuzu değiştirin, hayvan ürkmesin diye öğüt verirdim sürekli diyor.

Sağ olsunlar evlatlarımda benim yolumdan geldiler anneleri kurban olsun diyor. Kalbi çok güzel, iyilik dolu ablamız. Sokak kedilerine ve köpeklerine de ayrıca yardım ediyor bu arada.

Kedim

Hayvansever
Kedi Dostu
Maşallah, suratından nur saçılıyor (ne ekersen onu biçersin...)

Misgene07

Hayvansever
Tanrı onu ve çocuklarını korusun. Görüntü içimi ısıttı adeta. Ablaya çok selamlarımı iletiniz lütfen. Şu günlerde ona ve onun gibilere her zamankinden daha çok ihtiyacımız var 😊

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Maşallah, suratından nur saçılıyor (ne ekersen onu biçersin...)

Kardeşim, ablamız çok soğukta kalıyor. Kayseri'nin ayazı ve soğuk havası çok kötüdür birçok kişi bilir. Yaz-kış demeden açık havada duruyor ona rağmen ne kadar güzel insan olduğunu gösteriyor. Dediğim gibi kendisinden izin aldım ve videosunu çektim, intromuz hazır olsun video önüne koyup youtube ekleyeceğim :)

Tanrı onu ve çocuklarını korusun. Görüntü içimi ısıttı adeta. Ablaya çok selamlarımı iletiniz lütfen. Şu günlerde ona ve onun gibilere her zamankinden daha çok ihtiyacımız var 😊

Çok teşekkür ederim elbette iletirim selamınızı, hatta yorumları dahi okuturum. Bende yanına gidiyorum arada, bugün 10 kilo kadar yem alıp gitmiştim yanına ne kadar mutlu oldu, inanın anlatamam :)

Misgene07

Hayvansever
Kardeşim, ablamız çok soğukta kalıyor. Kayseri'nin ayazı ve soğuk havası çok kötüdür birçok kişi bilir. Yaz-kış demeden açık havada duruyor ona rağmen ne kadar güzel insan olduğunu gösteriyor. Dediğim gibi kendisinden izin aldım ve videosunu çektim, intromuz hazır olsun video önüne koyup youtube ekleyeceğim :)

Çok teşekkür ederim elbette iletirim selamınızı, hatta yorumları dahi okuturum. Bende yanına gidiyorum arada, bugün 10 kilo kadar yem alıp gitmiştim yanına ne kadar mutlu oldu, inanın anlatamam :)
Hiç şaşırmadım inanın. Bir hayvandostunu parayla erzakla ya da maddi diğer şeylerle değil 1 Kilo mamayla mutlu edebilirsiniz çünkü. Bu sabit. Hepsi istisnasız böyle. Siz de bilirsiniz büyük şeylere gerek yok 1 Kilo kedi maması köpek maması ile dünya bizimdir 😊

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Hiç şaşırmadım inanın. Bir hayvandostunu parayla erzakla ya da maddi diğer şeylerle değil 1 Kilo mamayla mutlu edebilirsiniz çünkü. Bu sabit. Hepsi istisnasız böyle. Siz de bilirsiniz büyük şeylere gerek yok 1 Kilo kedi maması köpek maması ile dünya bizimdir 😊

Elbette bilmez olur muyum o hissiyat benim için bambaşkadır. Aslında biz hayvanseverler gerçekten küçük ve faydalı şeylerle çok mutlu olan insanlar olduğumuzu düşünüyorum. Diğer tarafta insanlara bakıyorum çok fazla abartılı yaşamları var, fakat hiçbir şekilde mutlu olamıyorlar. Biz ise 3-5 kilogram mamayı aldığımız zaman keyfimizden yanımıza gelinmez, bugün de o canların karnı doydu diye nasıl mutlu oluruz :)

Misgene07

Hayvansever
Elbette bilmez olur muyum o hissiyat benim için bambaşkadır. Aslında biz hayvanseverler gerçekten küçük ve faydalı şeylerle çok mutlu olan insanlar olduğumuzu düşünüyorum. Diğer tarafta insanlara bakıyorum çok fazla abartılı yaşamları var, fakat hiçbir şekilde mutlu olamıyorlar. Biz ise 3-5 kilogram mamayı aldığımız zaman keyfimizden yanımıza gelinmez, bugün de o canların karnı doydu diye nasıl mutlu oluruz :)
Kesinlikle katılıyorum 😊

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
ben bu ablaya hayran oldum, ablayı tanımadan çok sevdim ne muhteşem bir insansın sen ablacığım. eğer bir gün kayseriye gelirsem sizi mutlaka görmek isterim, güzel kalpli ablacığım benim

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Hayran kalmamak elde değil ki @Gizem yüreği çok güzel bir insan bir gün site üyelerimiz, ekibimiz olarak keşke hep birlikte olup yanına gidip ziyaret edebilsek.

Oteki

Hayvansever
Balik Dostu
Çok tatlılar, güvercinleri günlük hayatta seyretmek insana mutluluk veriyor.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok tatlılar, güvercinleri günlük hayatta seyretmek insana mutluluk veriyor.

Çok teşekkür ederim hocam, evet arkadaşlarımında güvercinleri var taklacı onunkiler böyle gökyüzünde dönüyorlar ya ben hayretle ve ayrı bir zevk ile seyrediyorum. Aynı zamanda bu ablamızın yanına haftaya kesin yine gideceğim, tüm mesajları kendisine ileteceğim.

destanhbf

Hayvansever
bu mükemmel iç ısıtan görüntülerin sahibine çok teşekkür ediyorum. işte beklediğim istediğim görseller. keşke merhamet ver sevgi denen hisler herkes de şu kadar olabilse. ablaya selamlarımı iletirseniz sevinirim tevfik hocam.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
bu mükemmel iç ısıtan görüntülerin sahibine çok teşekkür ediyorum. işte beklediğim istediğim görseller. keşke merhamet ver sevgi denen hisler herkes de şu kadar olabilse. ablaya selamlarımı iletirseniz sevinirim tevfik hocam.

Memnuniyetle, zevkle tabii ki iletirim. Hatta yanına gittiğimde ablamızın birlikte okuyacağız yazılarını böyle bir şey düşündüm. Gönüllü olan hayvanseverleri fark edip onları fotoğraf/video kayıt edip ekleyelim sitemize, daha sonra yorumları okurken birisi de kayıtta olsa? Nasıl olur ki acaba? :) şimdi geldi aklıma :unsure: