Gribi Nasıl Atlatıyorsunuz?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Ayşee

Hayvansever
Kedi Dostu
Vitamin ağırlıklı beslen. Grip viral bir hastalık. Ne antibiyotik fayda verir ne başka bir şey. Sadece grip virüsünün öleceği zamana kadar bağışıklık sistemini güçlü tutmalısın. Bunu da doğru beslenmek özellikle vitamin ağırlıklı beslenmek ile yapabilirsin

Gülhanım

Hayvansever
Kedi Dostu
Ablamda her ay mutlaka bir yada iki kere grip olurdu.sürekli gripti geçer gibi olurdu tekrar grip.kulak burun boğaza gitti.burnunda et varmiş o gribe neden oluyormuş surekli.ameliyatla aldılar bir sene oldu ve çok nadir grip oluyor kurtuldu gripten.

Jojubu

Hayvansever
Kedi Dostu
Bence atlatmayin.. Atlatinca yine gelip sizi buluyor :)))

KayaZaKi

Hayvansever
Kedi Dostu
Bende bu durumu yaşadım. Bu nasıl geçmez gripmiş birşeyde fayda etmiyor diyordum. Meğer bahar alerjisi başlamış. Aynı grip gibi ve ilkbaharda çoğalıyor polenlerden dolayı. Çok şey denedim araştırdım en etkili ve uyku yapmayanı Aerius diye mavi bir ilaç oldu. Sadece baharda yaşanan bir şeyde değil ayrıca.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Şu an çok iyiyim şükür, sadece ayaklarımın altı üşüyor ve sanırım o da kış mevsiminden kaynaklı :D

seoizmir

Hayvansever
askerde öğrendiğim basit bir yöntem.. limonu kabuğu ile dilimle tuzla yemeğin üstüne ye.. ertesi güne zımba gibi uyan :)

Şanslım

Hayvansever
Kopek Dostu
Değerli hayvansever dostlar, 2019 yılına girdiğimden bu yana gribim.

Bir türlü atlatamadım. Tüm organik gıdaları tüketsemde, tüm ilaçları kullanıp, iğneleri vurulsamda maalesef geçmedi bir türlü. Detaylı incelemesini rica ediyorum hangi hastaneye gitsem bana üşütmüşün diyorlar. Tamam üşüttüm de bu kadar da değildir :)

Bu yıl grip oldunuz mu? Ve gribi nasıl atlattınız?
Hemen hemen herkes aynı durumda bu sene bız dukkanca hasta olduk ve benımkı 2haftasır devam ediyor yapmadıgım içecek nane limon ılaç kalmadı hasta bırını gormeyınce saşırıyorum artık

Ozge

Hayvansever
Kopek Dostu
Sıcak su içine zencefil limon ve bal . Turp gibi olursun 💪

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Ozge, eğer onu içersem zaten turp gibi olmama ihtimalim yok sanırım :) açıkçası bu konuyu açalı uzun zaman oluyor ama işin tuhaf tarafı bu konu yeniden canlandığından bu yana gribim :)

Ozge

Hayvansever
Kopek Dostu
Havalardan dolayı diyelim ☺ Şu an etrafimda grip ya da nezle olmayan kimse yok diyebilirim. Ben kullandigim vitaminler ve yaptığım bu karışım sayesinde gayet iyiyim. Umarım bu kervana katılmam bu sene 😀

Hamuş36

Hayvansever
Kedi Dostu
Limon zencefil kabuk tarçın karanfil ıhlamur nane limon greyfurt portakallı mandalina ne bulursam bi tencereye koyuyorum altını kısık açıp kaynamasını bekliyorum kaynar kaynamaz altınıkaptıyorum fazla kaynayınca özelliği gidiyor sıcak sıcak içip turp gibi oluyorum 😄😄

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Değerli hayvansever dostlar, 2019 yılına girdiğimden bu yana gribim.

Bir türlü atlatamadım. Tüm organik gıdaları tüketsemde, tüm ilaçları kullanıp, iğneleri vurulsamda maalesef geçmedi bir türlü. Detaylı incelemesini rica ediyorum hangi hastaneye gitsem bana üşütmüşün diyorlar. Tamam üşüttüm de bu kadar da değildir :)

Bu yıl grip oldunuz mu? Ve gribi nasıl atlattınız?
Geçmiş olsun sabah akşam limonlu su iç toksinleri atiyor

Jacops83

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle iyice bir ter atmalı sonrada aktarlarda satılan kış ve grip çayının karıştırıp içmeli

Aminebusra

Hayvansever
Kedi Dostu
Kesinlikle bol acılı tarhana çorbası hemen ayağa kaldırır çok geçmiş olsun