Gözleri Şaşı Olan Muhteşem Kediler

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, bildiğiniz üzere bizler için her hayvan özel ve güzeldir. Fakat ben şaşı olan kedileri ayrı bir seviyorum, bana aşırı sempatik geliyorlar :)

Size birkaç şaşı kedi fotoğrafı paylaşmak istiyorum umarım beğenirsiniz. Tipleri ciddi anlamda hoşuma gidiyor, ileri de fırsatım gerçekten müsait olduğunda şaşı kedi veya ciddi engeli olan kedilerden sahiplenmek istiyorum onların çok fazla ihtiyaçları var, elbette diğer kedilerimizin de çok ihtiyaçları var ama benim hayalimde engelledi kediler var, çok seviyorum ayrı bir seviyorum.

175

176

177

178

179

180

181

182

foreal

Hayvansever
Kopek Dostu
Şu masumiyete bakın ya. Gerçekten şaşı kediler çok tatlı.

destanhbf

Hayvansever
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, bildiğiniz üzere bizler için her hayvan özel ve güzeldir. Fakat ben şaşı olan kedileri ayrı bir seviyorum, bana aşırı sempatik geliyorlar :)

Size birkaç şaşı kedi fotoğrafı paylaşmak istiyorum umarım beğenirsiniz. Tipleri ciddi anlamda hoşuma gidiyor, ileri de fırsatım gerçekten müsait olduğunda şaşı kedi veya ciddi engeli olan kedilerden sahiplenmek istiyorum onların çok fazla ihtiyaçları var, elbette diğer kedilerimizin de çok ihtiyaçları var ama benim hayalimde engelledi kediler var, çok seviyorum ayrı bir seviyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 175
Ekli dosyayı görüntüle 176
Ekli dosyayı görüntüle 177
Ekli dosyayı görüntüle 178
Ekli dosyayı görüntüle 179
Ekli dosyayı görüntüle 180
Ekli dosyayı görüntüle 181
Ekli dosyayı görüntüle 182
hepsi birbirinden güzeller. canlıların hepsi özel. eğer bakıma ihtiyacı olan bir kedi olursa haber iletişime geçerim sizinle tevfik hocam.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@destanhbf biliyorsun şu an evde besleyemem (ailemle olduğumdan dolayı) ama kendi evime çıkar çıkmaz ev sahiplerimi kediler, köpekler ve kuşlar yapacağım :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@destanhbf aynen :) aklımda tüm evi bu şekilde doldurmak var ve tek hayalim bahçeli büyük bir ev.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Misgene07, çok yakında evime alacağım bir tane şaşı kedi az kaldı :) bayılıyorum bu şaşı kedilere, muhteşem duruyorlar. Aklımda engelli kedi sahiplenmek mutlaka var. Eğer kendi evime çıkarsam ilk işim birkaç engelli kedi/köpek alıp onlara elimden geldiği kadar sahip çıkmak.

Misgene07

Hayvansever
@Misgene07, çok yakında evime alacağım bir tane şaşı kedi az kaldı :) bayılıyorum bu şaşı kedilere, muhteşem duruyorlar. Aklımda engelli kedi sahiplenmek mutlaka var. Eğer kendi evime çıkarsam ilk işim birkaç engelli kedi/köpek alıp onlara elimden geldiği kadar sahip çıkmak.
Umarım bu dediklerini yapabilirsin tevfik 😊 engelli canlar gerçekten ayrı bir özen istiyorlar. Ben de çok isterdim ama malum bizim 5 canavar onları rahat ettirmezler maalesef. Ama ilerde geniş bir evimiz olursa bizim de aklımızda bir engelli can almak var inşallah 😊

Ayşe28

Hayvansever
Yavrularım benim hepsi ne kadar da masumlar. Kimse almak istemez böyle canları ne yazık ki. Bense nerde hasta kedi var ordayım. Şaşılık çok büyük bir engel değil ama öyle kediler var ki patileri yok belden altı felçli gözleri kör kulakları sağır. Lütfen arkadaşlar onlara öncelik verelim. Onlara yardım eli uzatalım. 😟

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Ayşe28, elbette öncelik onların kesinlikle katılıyorum. Gözleri şaş olan kedileri de sevmeyen insanı da cidden anlayamam. Bazı insanlar kedilere antipati duyabilir, onları da anlamıyorum ama hadi diyelim duyuyor. Gözleri şaşı olan kediye de antipati duyan insanı hiçbir şekilde anlayamam :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Şaşı kedilerin ben de her zaman yeri bambaşka, belki bir başkası için kusurdur ama benim için mükemmellik ♥️ Tek o canların sağlıkları yerinde olup, mutlu olsunlarda🙏🏻