German Shepherd - Arıyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

yachtbroker

Hayvansever
Kopek Dostu
Selamlar,

2005 yılında tanışdığım oğlumla bu ay ayrıldık. Mükemmel bir arkadaş, dost ve hep iyi bir baba oldu. Gerçekten çok iyi bir adamdı. 1 hafta önce onu kaybettim. (Öldü)

German Shepherd sahipleri beni anlayactır. Ben Rolex den olan yavruların hiç birini parayla satmadım yada farklı bir beklentide olmadım. Rolex 14 yaşında öldü ve sadece 2 kere çiftleşmesine müsade ettim. Yavru sahiplendirmeyi seçerken insanların evini ve bahçelerini bire bir ziyaret ettim, inceledim. Bundan daha önemlisi iş hayatlarını ve sosyal yaşantılarını dahi inceledim. Her neyse uygun olan kişilerle buluşturmaya çalıştım.

Şimdi German Shepherd sahiplerinden beklentim şu;
  • Eğer dostunuz gerçekten bir German Shepherd ise lütfen benimle iletişime geçiniz.
  • Yavrunun anne ve babasını gösterebilecek kanıtlarınız olması çok önemli. ( Eğer yoksa lütfen iletişime geçmeyin.)
  • Maximum 6 aylık. (Erkek)

Muğla / Ula / Esentepe de yaşıyorum. 3000 m2 bahçem var ve 500 metre kare köpeğim için ayırdığım özel bir alanım var.

Talep ettiğim şartlara uygun köpek sahiplerine yıllık mama bedeline uygun ödeme yapılacaktır. Talep edilirse...

Neden köpek çiftliklerinden almıyorum?
Bu tip ticaret, benim mantığımın kabul edebildiği bir varoluş değil. 10-000 yada 50-000 TL ye kadar satılan köpeklerin bir çoğu inanın bir gün sadece bir öğün mamaya muhtaç oluyor. Hayvanları feleğin çemberinden geçiren zengin insanlar olabiliyor.

Bu fiyatlara kendine dost satın almayı düşünen kişiler bu yazımı okuduğunda, lütfen anlık hevesler için köpek sahibi olmayı tekrar düşünsün...

Ekli dosyalar

• rolex-my-son.png
    rolex-my-son.png
    661.8 KB · Görüntüleme: 54