Gepetto

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Adenerdinc

Hayvansever
Kedi Dostu
Aslinda hersey sanirim kader. Ben adanada yasiyorum esim ve oglumda adanada ve ben isim geregi konyada da ev tutup yasamaya basladim. Hafta sonlari adanaya gidiyorum.

Konyada yalniz yasamak cocukluk hayalime vesile oldu. Hep kopek beslemek istedim kedilerden korktum ancak bugun anliyorum ki yanilmisim. Esim ok sevmiyor sanirim adanaya kabul edip etmeyecegini bilmiyorum burda baktigimi biliyor ve yarin adanaya goturecegim ilk bulusma gerceklesecek biraz gerici bir durum umarim rabbim o an bekledigimden daha guzel gecer.

Gepetto 50 gunluk suan. Babasi british ama anne tam olarak anlayamiyorum karma diyen, rogdoll diyen var. Cokta onemli degil. Bazen ona baktigimda oglumu goruyorum. Ihtiyaca muhtac sevgi verirsen sevgi bahcesi alabilecegin kalp goz nefes... Umarim aklimdaki kotu dusunceler uzak olur.

Cok birsey isteyen birisi degilim ama sanirim ilk kez birsey istiyorum...

Herkese sevgiler

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Eminim oğlunuz da Gepettonun gelişine çok sevinecektir. Eşinizin de zamanla alışacağını düşünüyorum, sonuçta onlar çok zararsız ve masum canlılar. Sadece biraz yakından tanımak gerekiyor. 😊

Adenerdinc

Hayvansever
Kedi Dostu
Oglum kafayi yicektir. Bence esimde kafayi yicektir 🤣🤣🤣🤣 Belkide kafami beynimi yiyecektir 😁😁

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
İstemeyen insanlar kedileri daha çok seviyor emin olun. Kendimden biliyorum. Eşim yıllarca alalım dedi yok dedim, 2 sene önce sahiplendim kızımızı. Aşırı derecede seviyorum, aşığız kızımıza 😻😻

Adenerdinc

Hayvansever
Kedi Dostu
İstemeyen insanlar kedileri daha çok seviyor emin olun. Kendimden biliyorum. Eşim yıllarca alalım dedi yok dedim, 2 sene önce sahiplendim kızımızı. Aşırı derecede seviyorum, aşığız kızımıza 😻😻
İnsallahhhhh yarin buyuk gun hafta sonunu beraber gecirecekler umarim sizinki gibi olur

Adenerdinc

Hayvansever
Kedi Dostu
Evet arkadaslar esim kediyi eve aldi :) acikcasi bekledigim tepki gelmedi ama nasil alisacak bilmiyorum. Evde kedinin esimden kacmasi gerekirken esim kediden kaciyor 🤣🤣🤣 Masada yemek yerken esim sandalyeye bagdas kuruyor 🤣🤣🤣🤣 Korkmuyorum huylaniyorum diyor ama en son kedinin sadece sandalyenin altinda bir an hareket etmesi yetti esim o sirada ruhunu veriyordu sanirim hem guluyor hem huylaniyor. Kedide inadina ona gidiyor 😇 Oglum kucagina aldi sevdi ama kedi ayagina kosunca korkuyor umarim onun 50 gunluk bir kedi oldugunu anlayacaklar 🤣🤣🤣 Surekli bodyguard lik yapmaktan yoruldum biri biyere giderken koruma olarak beni tutuyor cok komik bir durumdayiz

Adenerdinc

Hayvansever
Kedi Dostu
En son mutfak masasini sandalyenin ustunde siliyordu. Olum bana isim takti gel buraya kedi kalkani diyor 🤣 Ben nerelere gidemm