Geçici Süre Baktığım Kediye Merhaba Diyin

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

karakaya26

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, bir tanıdığımız memleketine gideceği için kedisi ünzile'yi 15 gün kadar bize bıraktı. İlk geldiğinde oldukça tedirgin ve saldırgan davranıyordu. 1 hafta geçti ve tamamen alıştı, ne cırmığı kaldı ne ısırması. Gelip böyle yanıma kıvrılıyor. :) Bir merhaba diyelim dedik.

Nasıl ayrılacağız hiç bilmiyorum. :D

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Telefonda da dediğim gibi İlhan, aşırı sevimli bir kedi maşallah :) sokak hayvanlarına ne kadar ilgi duyduğunu biliyorum, inşallah en kısa zaman içerisinde sizinkileri ikna edersinde bir can’a yuva açmış olursun♥️🙏🏻

karakaya26

Hayvansever
Kedi Dostu
Telefonda da dediğim gibi İlhan, aşırı sevimli bir kedi maşallah :) sokak hayvanlarına ne kadar ilgi duyduğunu biliyorum, inşallah en kısa zaman içerisinde sizinkileri ikna edersinde bir can’a yuva açmış olursun♥🙏🏻
İkna oldular zaten, sorun yok şuanlık ev taşıma konusu olduğundan girişmek istemedim sadece. Bakalım inşallah en kısa sürede bir kedi sahipleneceğim. Ayrılığımız zor olacak, hem ben hem de evdekiler kısa sürede çabuk bağlandık.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@karakaya26, tüm hayvanlar kendilerini çok çabuk bağlıyorlar insanlara, insanın yeterki vicdanı ve merhameti olsun o sevgi taşıyor ☺️

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Ay pek tatlı maaşallah. Ben de 1 hafta annemlerin yanına gittim de her gün görüntülü aradım eşimi, kızımla konuşmak için. İlk başlarda annem diye bağırınca baya aradı evin içinde beni. Baktı yokum iplemedi. Geldiğim gun kapıda karşıladı nasıl özlemişiz birbirimizi 😍
İnşallah siz de sahiplenirsiniz bir yavru :)

karakaya26

Hayvansever
Kedi Dostu
Ay pek tatlı maaşallah. Ben de 1 hafta annemlerin yanına gittim de her gün görüntülü aradım eşimi, kızımla konuşmak için. İlk başlarda annem diye bağırınca baya aradı evin içinde beni. Baktı yokum iplemedi. Geldiğim gun kapıda karşıladı nasıl özlemişiz birbirimizi 😍
İnşallah siz de sahiplenirsiniz bir yavru :)

Sokakta yaklaşık 5 6 yıldır beslediğim kedi bugün 3 4 saat önce balkona yavruladı. 2 yavru doğurdu. Sütten kesildiği vakit birini kendime diğer yavruyu bir arkadaşıma vereceğim. 😇

ssdd.jpeg