Garip bir kedi hastalığı [ACİL]

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Emirhano

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, geçen gün yeni bir kedi sahiplendik ve ilk gün bir sorun yoktu geceden başlayan bir sanki boğazına birşey takılmış gibi ses yapıyordu gece uyumadik birşey olursa müdahale edelim diye 30 saniye sonra sesi düzeldi ama sürekli olarak bunu yapıyor nedeni nedir acaba hiç karşılaşan varmı böyle bir vakayla video👇

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Emirhano, öncelikle çok geçmiş olsun. Benimkisi sadece bir tahmin ama her önleme karşı da mutlaka veteriner hekiminize gösterin. Üst solunum yolu enfeksiyonu da olabilir kedinizde, tabii diğer hayvansever arkadaşlar nasıl yorum yaparlar bilemem ama yakınınızda veteriner hekim varsa mutlaka götürün. Yeniden çok geçmiş olsun, çok üzüldüm can'a...

Emirhano

Hayvansever
Kedi Dostu
@Emirhano, öncelikle çok geçmiş olsun. Benimkisi sadece bir tahmin ama her önleme karşı da mutlaka veteriner hekiminize gösterin. Üst solunum yolu enfeksiyonu da olabilir kedinizde, tabii diğer hayvansever arkadaşlar nasıl yorum yaparlar bilemem ama yakınınızda veteriner hekim varsa mutlaka götürün. Yeniden çok geçmiş olsun, çok üzüldüm can'a...
Yoğun iş temposundan dolayı yetişemiyorum ama devam ederse götüreceğim

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Emirhano, kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir durum, kediniz maşallah çok güzel, çok tatlı bir kedi ve hiçbir şekilde ihmal etmeyin lütfen.

Azzuro

Hayvansever
Kedi Dostu
Üst solujum yolu rahatsızlığı olabilir Alerjisi var galba benim kızda oluyor kan tahlili yaptırın

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
son durum nedir? nasıl bir çözüme ulaştınız acaba bizimle paylaşır mısınız?

Emirhano

Hayvansever
Kedi Dostu
son durum nedir? nasıl bir çözüme ulaştınız acaba bizimle paylaşır mısınız?
kedim şuan mersin hayvan Hastanesi'nde gözlem altında 1 haftalık süreç sonucu bana geri vericekler. Önerileriniz için teşekkürler.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Emirhano, fırsat bulduğunuz her an yanından ayrılmayın, çok geçmiş olsun. Şifa diliyorum.

Emirhano

Hayvansever
Kedi Dostu
Konuyu uyandırıyorum kedimin tedavisi bitti ve aldım yediği kurumamadan zehirlenmiş şimdi durumu gayet iyi benim gibi hata yapıp açık kurumama almayın kediyi perişan ediyor sonra.

Şuan televizyonun karşısında keyif yapıyor 😊
IMG_20191230_172338.jpg

atakan

Hayvansever
Kedi Dostu
Konuyu uyandırıyorum kedimin tedavisi bitti ve aldım yediği kurumamadan zehirlenmiş şimdi durumu gayet iyi benim gibi hata yapıp açık kurumama almayın kediyi perişan ediyor sonra.

Şuan televizyonun karşısında keyif yapıyor 😊
Ekli dosyayı görüntüle 1246

Çok geçmiş olsun.
Bizim bahçedeki kedilerimiz de aynı bu şekilde sürekli boğazlarına bir şey takılmış gibi, sanki öksürüyorlarmış gibiydi. Halen ara ara yapıyorlar sanırım. Kuru mama vermiyoruz. Tavuk kanat ucu alıyor ve onu kaynatıyoruz, öyle veriyoruz sürekli.