Garajımıza sığınan kedinin sahibini bulduk

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
Herkese iyi akşamlar,
Bir kaç gündür garajımızdan kedi sesi geliyordu. Garajda sırasını bekleyen eski bir woswosumuz var. Her yeri delik deşik. Dolayısıyla çok aradık ama kediyi bulamıyorduk. Bu akşam ne yapıp edip mamayla kandırdık ve saklandığı yerden çıkardık. Açık bıraktığımız halde garajdan gitmesiği için bugün bulmayı kafamıza takmıştık.
Bulduktan sonra aklıma elektrik direğine asılı bir ilan geldi. Akşamları işten dönüş güzergahımda olduğundan görüyordum. Bir baba kızının kedisinin kaybolduğunu yazıp kedinin fotoğrafını yapıstırmıştı. Hemen gidip oradaki numarayı aradık. Ailenin annesi hemen geldi.
Sahibi ile kedinin karşılaştıkları anı kelimelerle anlatmam imkansız.
Sahibi ile konuştuk 15 gündür arıyorlarmış. Her gğn bizim evin önğndeki kaldırımdan geçiyormuş. Düşünsenize yavru ile arasında sadece bir garaj kapısı var. Gğnde iki defa önünden geçtiği halde son 3 gündür birbirine metrelerce yaklaşıp kavuşamamışlar.

Neyse lafı uzattım. Aileye hayırlı olsun. Ben kendi adıma çok mutlu oldum.
PicsArt_09-06-11.01.08.jpg

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Suat hocam muhteşem bir duygu olduğunu düşünüyorum, aile ne kadar mutlu olmuştur :) sizin de yüreğinize sağlık, ben dahi ne kadar mutlu oldum anlatamam :)

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@SANCAKTAR, 😂😂 buna çok güldüm, son paylaştığınıza 😂

Sizin gibi iyi insanlar iyi ki varlar🙏🏻

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
@SANCAKTAR, 😂😂 buna çok güldüm, son paylaştığınıza 😂

Sizin gibi iyi insanlar iyi ki varlar🙏🏻

Hehehe teşekkür ederim. Bilmukabele iyi ki sizler varsınız. Kedileri severdim, daha doğrusu benimki arada bir beslemekten öteye pek gitmezdi neredeyse. Bu site ve sitedekiler sayesinde kedilere olan farkındalığım arttı. Asıl sizler iyi ki varsınız

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@SANCAKTAR, açıkçası ben de kedileri çok severdim fakat çok sevdiğim dostum elinde olmayan sebeplerden dolayı bana bir kedi sahiplendirdikten sonra her şey çok daha farklı oldu :) anladım ki biz kedileri değil, kediler bizi eğitiyormuş. Gel kızım, gelir misin, gel bir tanem hadi çık buraya diyeyim hayatta umursamıyor. Canı istediği zaman sevdiriyor, istemediği zaman yanıma bile yanaşmıyor :(