Forumdaki Eksikliklikler ve Fazlalıklar

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Selamlar, web sitemiz hakkındaki görüşlerinizi, tavsiyelerinizi, eksiklikleri ve fazlalıkları bu konu altında paylaşabilirsiniz. Herkesin paylaşmasını ve fikrini sunmasını rica ediyorum 😊

Moderatörlerimiz de fikirlerini paylaşabilir.

Son düzenleme:

easyinthehood

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Madem konu açılmış ilk öneri benden olsun. Bazı kategorilerdeki bölümlerin isimleri değişebilir ve bazı kategorilere yeni bölümler açılabilir. Örneğin muhabbet kuşları zaten bir papağan türü olduğu için "Muhabbet Kuşu" bölümü direkt "Papağanlar" bölümüne dahil edilebilir. Ayrıca "Balıklar" bölümüne "Poludaryumlar" bölümü eklenebilir. Hatta "Kedi Evleri", "Akvaryum" gibi bölümlerin isimleri değiştirilip direkt "Yaşam Alanları" olabilir ve bu bölüm her kategori için açılabilir. Örneğin Egzotik Canlılar - Yaşam Alanları. Bu sayede o kategoriyi kapsayan tüm canlıların yaşam alanları o bölüm altında paylaşılabilir. Örneğin teraryumlar, poludaryumlar, akvaryumlar ve benzeri. Bölüm ve kategorilerde bu tarz değişiklik ve düzenlemelere gidilebilir. Bu sayede kullanıcılar için daha rahat olur çünkü verdiğim örnekteki gibi tek bir bölüm altından o kategorideki tüm canlıların yaşam alanlarına ulaşabilirler.

Son düzenleme:

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Bilgi paylaşımının yasak oldugu bir sohbet kısmı olsa iyi olabilir.

Ek olarak konuların uygun yere acılması, yönlendirilmesi konusu da var. mesela tavsiye kısmında mama önerisi konuları vs. var :)

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Bilgi paylaşımının yasak oldugu bir sohbet kısmı olsa iyi olabilir.

Ek olarak konuların uygun yere acılması, yönlendirilmesi konusu da var. mesela tavsiye kısmında mama önerisi konuları vs. var :)
Merhaba, oldukça mantıklı. Sohbet alanını aktif hale getirdik. Konuya göz atabilirsin :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, oldukça mantıklı. Sohbet alanını aktif hale getirdik. Konuya göz atabilirsin :)

beni yönetim odasından atabilir misin /leave calısmıyor. mod iken almışlardı hala orada gözüküyorum :D

easyinthehood

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Balıklar kategorisinde Diğer Tatlı Su Canlıları adlı bir bölüm var. Bu tarz bir bölüm her kategoride açılmalı. Örneğin Kuşlar kategorisine Diğer Kuşlar adlı bir bölüm açılmalı. Çünkü serçe tarzı kuşlar hakkında konu açılacağı zaman konu açmak için hiçbir bölüm bulunmuyor. @Serkan

Daddy

Hayvansever
Kopek Dostu
Sanıyorum biraz reklama ihtiyaç var. Reklam derken site içine yerleştirilecek reklamdan değil, kullanıcı sayısını artırmak için sosyal medya veya Google üzerinden verilecek reklamlardan bahsediyorum. Bunu söylemememin sebebi genel olarak forumda çevrimiçi çok az kişinin olması. Daha fazla üye, daha aktif bir forum, daha etkili içerikler, daha fazla ziyaret ve orta uzun vadede daha çok kazanç sağlayacaktır diye düşünmekteyim.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Burası genelde kullan-at tarzı oluyor.

Problem - ihtiyac durumunda bilgi almaya gelip gidiyorlar.

Cogu üyeye durumu hakkında gelişmeleri iletmesini söylüyoruz ancak problem çözüldükten sonra başkalarına örnek olacak sekilde anlatmayı umursamayıp birşey yazmıyorlar.