Forum Hakkındaki Düşünceleriniz?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba, yeni kategoriye hepiniz hoş geldiniz :) İlk konu benden olsun. Bu alanda dilediğiniz paylaşımı yapabilirsiniz. Bu, gündem hakkında konular olabilir, diğer şeyler olabilir. İlk konunun güzel sorusuna gelelim. Forumu nasıl buluyorsunuz? Tavsiyeleriniz nedir?

Bu arada bir takım projeler üzerinde çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Çok güzel haberlerle sizlerle olacağız ;)

Sadi

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kesinlikle harika bir forum ve de sistem diyerek; yeni kategorinin ilk cevabını da ben yazmış olayım :)

Her proje ve haberde, sitemizi daha da yukarı taşımak adına son derece kararlı bir şekilde uğraş vereceğiz :)

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Herşeyiyle mükemmel bir forum bence. Tek eksiği akfitlik, o da ilerleyen zamanda forum büyüdükçe kaybolacak bence 🙂.

Projeyi ve güzel haberleri büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum 😃

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Forumda bir süre yöneticilik yapmış birisi olarak yeni yönetime ile hayırlısı olmasını diliyorum.

Önemli olan hayvanlara faydalı olacak bilgiler paylaşmak. Bu çizgide devam. :)

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
Forumda bir süre yöneticilik yapmış birisi olarak yeni yönetime ile hayırlısı olmasını diliyorum.

Önemli olan hayvanlara faydalı olacak bilgiler paylaşmak. Bu çizgide devam. :)
Yönetici olarak bence gerçekten çok başarılıydın. Hala yönetici ekibine dahil olman gerektiğini düşünüyorum açıkçası 🤗

KCG

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Forum gerçekten çok geniş bir yelpazeye hitap ediyor, bu yönü muazzam. Çünkü Türkiye'de hayvanlar için bu kadar seçenek sunan bir forum sitesi olduğunu sanmıyorum, amaç gerçekten çok iyi. Fakat aktiflik çok az, biraz daha canlılığı ihtiyaç var. Umarım forumun bilinirliği artar ve gerçekten çok aktif bir forum olur.

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Forum gerçekten çok geniş bir yelpazeye hitap ediyor, bu yönü muazzam. Çünkü Türkiye'de hayvanlar için bu kadar seçenek sunan bir forum sitesi olduğunu sanmıyorum, amaç gerçekten çok iyi. Fakat aktiflik çok az, biraz daha canlılığı ihtiyaç var. Umarım forumun bilinirliği artar ve gerçekten çok aktif bir forum olur.
Hoş görüşünüz için teşekkür ederiz :) Her geçen gün ekibimiz ile çalışıyoruz ve yeni geliştirmeler yapıyoruz. Hedeflerimiz için durmadan ilerliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: KCG

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoş görüşünüz için teşekkür ederiz :) Her geçen gün ekibimiz ile çalışıyoruz ve yeni geliştirmeler yapıyoruz. Hedeflerimiz için durmadan ilerliyoruz.

Serkan selam. Öneri ya da eleştiri olarak söylemek istedim umarım sıkıntı değildir ancak forumda bir miktar bilgi konusu acılma eksiği var. Konulara net cevaplar gelmemesinin yanı sıra bir miktar inceleme ve araştırma konuları acılması lazım. Mesela ben mama, tuz vb. konularda araştırmalar paylaşmıştım. Moderatör arkadaşların bu konuda aktif olmasını tavsiye ediyorum :)

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Serkan selam. Öneri ya da eleştiri olarak söylemek istedim umarım sıkıntı değildir ancak forumda bir miktar bilgi konusu acılma eksiği var. Konulara net cevaplar gelmemesinin yanı sıra bir miktar inceleme ve araştırma konuları acılması lazım. Mesela ben mama, tuz vb. konularda araştırmalar paylaşmıştım. Moderatör arkadaşların bu konuda aktif olmasını tavsiye ediyorum :)
Tabii ki. Elimizden geldiğince bilgi konusu açıyor ve araştırıyoruz. Bunu daha sık yapacağız :)