Fiyat performans maması acil

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar kedime fitmin kitten alacaktım ailemden dolayı alamıyorum pahalı olduğunu düşünüyorlar, 10 kg 200 250 lira civarı içeriği temiz, kaliteli mama önerebilir misiniz, kedim artık evde verdiğim hiçbir şeyi yemez oldu tavuk suyu bile istemiyor, bilginiz varsa tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar acil

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bahsettiğiniz fiyat aralığında kaliteli mama önermek pek mümkün değil, Mystic mamayı kedinizin seveceğini düşünüyorum.

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Mystic olabilir sanırım benim kedim sevmişti fakat daha kaliteli mamaya geçmiştim. 15 kg'ı 250-270 TL'lerde satılıyor.

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
Teşekkürler ikinize de, sanırım mysticle başlayacağım felix ya da felicia ile ilgili görüşleriniz nedir?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Felicia da o fiyata alınabilecek mamalardan biri ancak tüy dökümünü arttırabiliyor ve içinde gerçek et yok, et proteini var.

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
Mystic olabilir sanırım benim kedim sevmişti fakat daha kaliteli mamaya geçmiştim. 15 kg'ı 250-270 TL'lerde satılıyor.
Başka mamaya geçmenizin sebebi neydi? Kötü koku, kedinin mamayı sevmemesi, ishal yapma gibi durumlardan dolayı mı acaba, uygun fiyatlı alıcam diye çok kötü bir mama da almak istemiyorum @yunuscelik
Felicia da o fiyata alınabilecek mamalardan biri ancak tüy dökümünü arttırabiliyor ve içinde gerçek et yok, et proteini var.
Anladım mystic daha iyi bir tercih olacak o zaman

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Başka mamaya geçmenizin sebebi neydi? Kötü koku, kedinin mamayı sevmemesi, ishal yapma gibi durumlardan dolayı mı acaba, uygun fiyatlı alıcam diye çok kötü bir mama da almak istemiyorum @yunuscelik

Anladım mystic daha iyi bir tercih olacak o zaman
Ben Mystic'in 1.5kg'lık mamasını almıştım az tahıllı sebebi ise kedimi ilk sahiplendiğimde idarelik bir mama almaktı. Sonrasında Hill's aldım o da çok kötü kokuyordu falan en iyi tercihin N&D olduğunu öğrendim yarın gelicek bakalım sevicekmi.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Sanırım pek alternatif yok, ben pek güvenilir bulmasam bile kağıt üstündeki değerlerinin doğruluguna inanmak isteyip mystic diyebilirim.

Bu konuya da göz atabilirsiniz

Kedi Maması Yorumları

Çözüm

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben Mystic'in 1.5kg'lık mamasını almıştım az tahıllı sebebi ise kedimi ilk sahiplendiğimde idarelik bir mama almaktı. Sonrasında Hill's aldım o da çok kötü kokuyordu falan en iyi tercihin N&D olduğunu öğrendim yarın gelicek bakalım sevicekmi.
Anladım teşekkürler, sevip sevmediğini yazarsanız bana da fikir olmuş olur 😹
Post automatically merged:

Sanırım pek alternatif yok, ben pek güvenilir bulmasam bile kağıt üstündeki değerlerinin doğruluguna inanmak isteyip mystic diyebilirim.

Bu konuya da göz atabilirsiniz

Kedi Maması Yorumları
Aynen bu konuyu da inceledim teşekkürler, en son bir de veterinerimin fikrini alıp mystic alacağım sanırım 😸

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Anladım teşekkürler, sevip sevmediğini yazarsanız bana da fikir olmuş olur 😹
Post automatically merged:

Aynen bu konuyu da inceledim teşekkürler, en son bir de veterinerimin fikrini alıp mystic alacağım sanırım 😸
N&D mamaya bayıldı. Koydukça yiyor. Hem diğerlerine göre daha az kokuyor hemde tuz ve türevleri yok. Şiddetle tavsiye ederim. Gerçekten ilk defa bu kadar iştahlı yediğini görüyorum.

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
N&D mamaya bayıldı. Koydukça yiyor. Hem diğerlerine göre daha az kokuyor hemde tuz ve türevleri yok. Şiddetle tavsiye ederim. Gerçekten ilk defa bu kadar iştahlı yediğini görüyorum.
Teşekkürler mystic sipariş ettim küçük paketinden bakalim nasil yiyecek neler olcak ona göre N&D aklımda bulunsun 😂