Fiyat performans maması acil

uzayli

Kullanıcı
Kedi Dostu
Arkadaşlar kedime fitmin kitten alacaktım ailemden dolayı alamıyorum pahalı olduğunu düşünüyorlar, 10 kg 200 250 lira civarı içeriği temiz, kaliteli mama önerebilir misiniz, kedim artık evde verdiğim hiçbir şeyi yemez oldu tavuk suyu bile istemiyor, bilginiz varsa tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar acil

Çözüm
Sanırım pek alternatif yok, ben pek güvenilir bulmasam bile kağıt üstündeki değerlerinin doğruluguna inanmak isteyip mystic diyebilirim.

Bu konuya da göz atabilirsiniz...

uzayli

Kullanıcı
Kedi Dostu
Bütçenizi zorlamanıza gerek yok Mystic o fiyat aralığında iyidir kedinizde yan etki yapmazsa ve severse kullanın. Paranızı anlık yaralanmalara vs. kullanın bence.
Merhaba biraz geç oldu ama dün geldi mama 2 gündür veriyorum severek de yiyor herhangi bir yan etki gözlemlemedim ama yumurta yoğurt felan bazı öğünlerde onlardan da veriyorum böyle devam etmeyi düşünüyorum, onları da yemeyi unutmasın diye 😂

AtakanAltinok

Kullanıcı
Kedi Dostu
Pacifica kullandık memnun da kaldık ama yaşlı, kısır ve erkek kedilere yüksek proteinli mamalar pek önerilmiyor. Acana ve Orijen de maalesef bunlardan ikisi. Böbrek taşı oluşumuna sebep olabiliyormuş. Nd balikli veya kuzu etli denemenizi tavsiye edebilirim. Yeni kısır serisi çıktı.
teşekkür ederim tavsiyeniz için, dün itibari ile ND Oceans Ringa Kısırlaştırılmış tercih ettik, bakalım gelsin bizimki beğenecekmi :D
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim...
@Gülce @Arndiol 🙏 🙏