fikirlerinize ihtiyacım var

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

iremezgi

Hayvansever
Kedi Dostu
benim güzel çocuğum için burda çok başlık açtım ama bugün kısırlaştırma yarası iltihaplandı bugün kısırlaştıralı 2 hafta oldu bu süreçte kusması dolasıyla 2 gece klinikte yattı 2 hafta çok uzun bir süre ama yarası bir türlü iyileşmiyor bugün fito krem sürdüm artık veterinere bir şey soramıyorum her gün her gün artık oda bıktı biliyorum ama ne yapacağim cidden bilmiyorum psikolojimi bozdu artık bu olay
E77A3EDF-0E0B-42DF-884A-6EAE96889EDA.jpeg

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Veteriner hekiminiz kediniz iyileşene kadar size gerekli bilgiyi vermekten ve tedavi sürecini takip etmekten sorumludur. Bu durumda çekinmenize gerek yok, yarasının en hızlı şekilde iyileşmesi için sizin de doğru şekilde yönlendirilmeniz gerekir. Yarada iltihaplanma varsa mutlaka kontrole götürmenizi tavsiye ederim, veteriner hekiminizden memnun değilseniz farklı bir hekim görüşü de alabilirsiniz.

iremezgi

Hayvansever
Kedi Dostu
Veteriner hekiminiz kediniz iyileşene kadar size gerekli bilgiyi vermekten ve tedavi sürecini takip etmekten sorumludur. Bu durumda çekinmenize gerek yok, yarasının en hızlı şekilde iyileşmesi için sizin de doğru şekilde yönlendirilmeniz gerekir. Yarada iltihaplanma varsa mutlaka kontrole götürmenizi tavsiye ederim, veteriner hekiminizden memnun değilseniz farklı bir hekim görüşü de alabilirsiniz.
2 haftada iyileşmemesi garip değil mi

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Ağır atlattığı için iyileşmesi gecikmiş olabilir. Bir de üzerine yarası iltihaplanınca iyileşme süresini iyice uzatmıştır. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur. 🐾