Felix Yaş Mama Hakkında

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Athridas

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar,kısır erkek kedimin idrar yollarında kristallenme olduğunu öğrendim.Veterinerim sonda taktı ve alice kuru mamadan olduğunu söyledi ve hills üriner sistem için olan mamadan ve üriner sistem için malt verdi.Bunları düzenli kullanmama rağmen 9-10 gün sonra tekrar nüksetti.Tekrar götürdüğümde veterinerim tam olarak emin olamamakla birlikte felix yaş mamadan dolayı olabileceğini söyledi.Daha önce bu mamayı kullanıpta kristallenme sorununu yaşayan var mı acaba ?

Elif çomruk

Hayvansever
Kedi Dostu
Felix'ten dolayı olup olmadığını bilmem ama felix çok kalitesiz bir mama.et oranı sadece %4 et var o da gaga,ibik vs.Bu mamayı vermenizi pek tavsiye etmem

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşımın 6 yaşında kedisi de benzer problem yaşadı, ancak veteriner felix e bağlamadıgı için hala felix kullanıyor.
Belki denk gelmiştir bilemem.

Ancak felix et olarak iyi bi mama değil, eger kuru mamanız da kalıtesız ıse felix yaş mama et olarak hiçbir ihtiyacı karşılamayacaktır.

Açıkçası hemen hemen aynı fiyata Felicia'nın yas mamalarını önerebilirim, kat ve kat fazla et var içerisinde.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Felix mamayı ne sıklıkla kullanıyordunuz?

Athridas

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim
Felix'ten dolayı olup olmadığını bilmem ama felix çok kalitesiz bir mama.et oranı sadece %4 et var o da gaga,ibik vs.Bu mamayı vermenizi pek tavsiye etmem
Arkadaşımın 6 yaşında kedisi de benzer problem yaşadı, ancak veteriner felix e bağlamadıgı için hala felix kullanıyor.
Belki denk gelmiştir bilemem.

Ancak felix et olarak iyi bi mama değil, eger kuru mamanız da kalıtesız ıse felix yaş mama et olarak hiçbir ihtiyacı karşılamayacaktır.

Açıkçası hemen hemen aynı fiyata Felicia'nın yas mamalarını önerebilirim, kat ve kat fazla et var içerisinde.
Evet dedikleriniz de haklısınız kalitesiz bir mama ama adam bundan başka bir şey yemiyor. Veteriner önüne royal canin ve n&d açmış yüzüne bakmamış, bir paket felix aldım iştahla yedi şimdi önerdiğiniz felicia mamayı elden alabileceğim petshop araştırıyorum
Felix mamayı ne sıklıkla kullanıyordunuz?
Her gün, paket mamanın 3te1ini veriyorum suyla karıştırıp.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
yaş mamayı haftada 1 verin, totalde 85 gr ı gecmesın. faydalı degıl sanıldıgı kadar.

bazıları 2 gidiyor kedinin boyuna kılosuna gore ama tum veterıner tanıdıklarım 1 dıyor