Felicia kullanan var mı?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Numuneleri geldi çok besleyici duruyor taurini falan.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
İçeriğinde doğal besin yok desek yalan olmaz. Kediye bu kadar kimyasal yüklemek doğru olmaz ancak kullananlar hep çok memnun olduğunu söylüyor.

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
İçinde et var yazıyor ama pakette tavuk proteini ile başlıyo içerikler.. bu konuda çok öfkeliyim elimde bir sürü mama kaldı orijene başlıcam acana ile dönüşümlü kullancam diyorum ama onlara bile güvenemiyorum

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Fıtmin, True Instınct, Happy Tail tavsiye edebilirim

Zuzu

Hayvansever
Kedi Dostu
@Çağğ, @socrabbit,
Bende fitmin kullanıyorum nd ye geçeceğim ama hala kararsızım. Nume geldi nd den bayılarak yedi fırlama

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Fitmin ve N&D aynı sayılır. İkisi de Farmina firmasına ait. Köpekler için pek başarılısı olmasa da Fitmin'in kediler için harika bir öğün olacağını söyleyebilirim. Fiyatlarını hatırlamıyorum ama aralarında uçuk bir fark yoksa Fitmin'de kalın derim :)

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Felicia ve advance ı sokak kedilerine dağıttım 1 mahalle kedi doydu hayran hayran izledim durdum bi ara benimkini kucağmda gezdirdim yürüyüş yaparken de besledik hiç gıkı çıkmadan izledi..

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bu mamalar onlar için çok kaliteli olabilir, onlar da şaşırıp kalmış olabilirler 😆 Afiyet olsun hepsine 💙

Zuzu

Hayvansever
Kedi Dostu
Fitmin ve N&D aynı sayılır. İkisi de Farmina firmasına ait. Köpekler için pek başarılısı olmasa da Fitmin'in kediler için harika bir öğün olacağını söyleyebilirim. Fiyatlarını hatırlamıyorum ama aralarında uçuk bir fark yoksa Fitmin'de kalın derim :)
İkiside farminanın mı 🙄 o kadar araştırdım ama Fitminin farmına dan çıktığını görmedim.
Fiyata gelince arada çok ciddi bir fark yok hemen hemen aynı.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben sokaktakilere nd ile beslemistim bizimkine yanlış mama alınca 😂
15 dakika geçmeden bitiyordu mamalar 😂😂

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu mamalar onlar için çok kaliteli olabilir, onlar da şaşırıp kalmış olabilirler 😆 Afiyet olsun hepsine 💙
Ben proplandan aşağı beslemiyorum sokak canlarını çünkü diğer türlü ev yemeği vereyim aynı şey, tuz şeker bitkisel yağ bir acı biber eksik:( yarısı yavru da olsa hamile zaten canını yidiklerimin,, o yüzden bu mahalle benden sorulur:)

Zuzu

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben proplandan aşağı beslemiyorum sokak canlarını çünkü diğer türlü ev yemeği vereyim aynı şey, tuz şeker bitkisel yağ bir acı biber eksik:( yarısı yavru da olsa hamile zaten canını yidiklerimin,, o yüzden bu mahalle benden sorulur:)
Ay ne güzel insansınız emeğinize yüreğinize sağlık. Duygulandım ya 😇

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
200gr felicia 1,5 kg advance ile birkaç gün idare ederler sonraki tur yine advance vereceğim. Lokuma yanlış stok yapmıştım. Ninninin de proplan kendine kadar var. Başka yerde bir sorum vardı ona gÖre beslenme düzeni oturtmak istiyorum ev kedim için

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Advance almak isterseniz bir üyemiz satmak istiyordu. Aynı şekilde Hills mama da vardı. Sokağa dağıtmak için istiyorsanız bir göz atabilirsiniz :)