Felicia kitten mama kusma sorunu?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

biricimdamla

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedim 5 aylık, daha önce bonnie yavru kedi maması kullanıyordum iyi olmadığını öğrendim ve değiştirip felicia geçiş yaptık, pet shopda felicia kitten yoktu bu yüzden mom kitten verdi fark etmeyeceğini belirtti, kullanmaya başladık çok hevesli yemedi ilk 3-4 gün bütün bütün kustu ama iştahlı yemeye başlamıştı, sonrasında kusma sıklığı azaldı ama tam anlamıyla kusma probleminden kurtulmuş sayılmayız. Ayrıca veterinere de danıştım mamadan olabileceğini söyledi, genel sağlık durumu iyi, hangi mamayı önerirsiniz? Alışır mı yoksa böyle devam eder mi yaşayan var mı böyle bir durum?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Felicia mamada kusma ve ishal olaylarını cok sordular forumda. ben uzun süreli kullanmadım, güzel bir mama değil.

Bütçenize göre ucuzdan yukarıya aşağıdakileri önerebilirim. Ben 2 kedi olması nedeniyle Golosi kullanıyorum.

Golosi Kitten
Brit Care Kitten (premium ile karıştırmayın)
N&D Ocean Kitten
Fitmin Kitten
True instinct kitten
Acana kitten

biricimdamla

Hayvansever
Kedi Dostu
Felicia mamada kusma ve ishal olaylarını cok sordular forumda. ben uzun süreli kullanmadım, güzel bir mama değil.

Bütçenize göre ucuzdan yukarıya aşağıdakileri önerebilirim. Ben 2 kedi olması nedeniyle Golosi kullanıyorum.

Golosi Kitten
Brit Care Kitten (premium ile karıştırmayın)
N&D Ocean Kitten
Fitmin Kitten
True instinct kitten
Acana kitten
Pro Plan'a geçiş sağlayacağım teşekkür ederim :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
onu önermemiştim fiyatına göre pahalı diye ama sen bilirsin :D

biricimdamla

Hayvansever
Kedi Dostu
Sorun yok, Felicia iyi diye düşünerek almıştım, (birçok kişinin önerisi ile) kötü olduğunu öğrendim pro plana geçmek en doğrusu diye düşüyorum zaten alerjen önleyici serisinden alacağım. Önelriler için yine de teşekkürler.