Felicia Kısır Maması Nasıl

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Berna.

Hayvansever
Kedi Dostu
merhabalar kedilerim ne yaptıysam kısır mama yemiyor numune olarak felicia nın almıştım sevdi biri bende ona geçicem galiba ama içeriğini beğenmiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz 😔
ve proplan, instinct ,advance ,brit care missy numune olarak da nd ,acana ve hills aldım yemediler. bi ara bonacibonun almıştım onu yemislerdi ama ishal yaptığından yedirmedim daha

Son düzenleme:

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kediniz daha önce kaliteli mamalarla beslenmemişse kalitesiz mamaların tadına alışmış olabilir. Felicia çok güzel bir marka değil, onun yerine Unıque denemenizi öneririm, Felicia'dan bi tık iyidir. O mamayı da beğenmezse Felicia kullanabilirsiniz.

Berna.

Hayvansever
Kedi Dostu
Kediniz daha önce kaliteli mamalarla beslenmemişse kalitesiz mamaların tadına alışmış olabilir. Felicia çok güzel bir marka değil, onun yerine Unıque denemenizi öneririm, Felicia'dan bi tık iyidir. O mamayı da beğenmezse Felicia kullanabilirsiniz.
küçüklüklerinden beri proplan yediler başka mama da yemediler dediğiniz gibi ozmn unıque deniyim inşallah severler teşekkür ederim 🤗

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Proplan'a muadil mamalar da tercih edebilirsiniz. Tek marka kullandıkları için de garipsiyor olabilirler. :)

Berna.

Hayvansever
Kedi Dostu
peki önerebilceğiniz mama varmıdır deniyim fiyatı dert etmiyorum artık yeterki sağlıklı olsunlar ve bir şey farkettim ben buradaki petshoptan alıyorum mamayı açık olarak 3 yıldır ve birde aynısını kapalı olarak alıyım dedim ama yemediler ve mamanın tanecikleri birazdaha küçük ve yoğun kokuluydu bu durum 10 kiloluk ve 1.5 kg lık paketlerde değişiyomu yoksa bizim petshopta mı sıkıntı var acaba çok yazdım ama kusura bakmayın

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Gramaj fark etmeksizin mamanın içeriği aynı olmalıdır, değilse mamada veya satıcıda bir sorun var demektir. Bir de yavru kedi mamalarının boyutları ile yetişkin kedi mamalarının tane boyutu farklı oluyor. Belki bu anlamda bir farklılık olabilir. Mamayı açık aldığınız için yoğun kokuya sahip olmaması normal ancak tane boyutunun aynı olmaması biraz düşündürüyor. Pet shop Proplan adıyla farklı bir mama satıyor olabilir mi?
Taste of the wild da önerebilirim ancak çoğu kaliteli mamayı denemişsiniz, dolayısıyla bu mamayı da tüketmeme ihtimalleri çok yüksek. Genellikle Unıque markayı da içeriği çok kaliteli olmadığından önermem ancak kedileriniz kaliteli mama tüketmediği için önereyim dedim.

Berna.

Hayvansever
Kedi Dostu
valla ne yapacağımı şaşırdım artık buradaki petshopa güvenip de gitti daha zor durumda alırım herhalde 😔 dediğiniz mamayı deniyim bakalım.
birde exclusion mamanın da numunesi var galiba yeni keşfettim onu da denemek istiyorum hadi hayırlısı artık bilgileriniz için çook teşekkürler 🥰

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok seçici bir kedi ise felicia alıp haşlanmış tavuk , yaş mama ile takviye yaparak devam edebilirsiniz o da bir seçenek
Felicia son zamlara kadar fiyatına göre iyi bir mamaydı ama güncel fiyatına göre başka iyi mamalar alabilirsiniz

Berna.

Hayvansever
Kedi Dostu
aynen sık sık yapıyorum kendim tavuk la kıymayla tek kuru mamayla içim rahat etmiyo ben felicia alıyım bakıyım ishal olmazlarsa dediğiniz gibi devam ederim böyle bi yandanda yeni mamalara devam ederim artık proplandan içim hiç rahat değil artık çok teşekkürler yorumunuz için 🤩