Facebook Grup Yöneticilerinin Gereksiz Havaları

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Yıllardır anlam veremediğim bir olaydır. 2009-2011 yılları arasında toplamda 700 binden fazla olan sayfam vardı ve buna rağmen o yaşlarımda hep mütevazi olmaya çalıştım.

Ama bazı hayvan gruplarının yöneticilerinde o kadar saçma havaları var ki, bunu tarif edemem. Amerikalıların kurduğu bir sosyal medyada bir grup oluşturuyorsun, bu gruba kurallar koyuyorsun ve önerdiğimiz cazip teklifi (sponsorluk) kabul etmiyorsun :)

Hayatı boyunca tek siteyi facebook, instagram, twitter zaten sosyal ağ beyinlilere gıcık oluyorum, evet! Bu kısımı genel olarak söylüyorum.

Bir grup ile anlaştım (grup içerisinde 15 kg. Kedi Maması yarışması yapacağım), kabul etti hanımefendi. Daha sonra görselimi Photoshop ile hazırladım, yarışma yazımı detaylı bir şekilde oluşturdum ve gönderdim. Hanımefendinin bana dediği; grup sahibimiz kabul etmiyor. Cidden şaka gibi!

Her zaman diyorum, eğer bu sosyal ağlar bir gün yok olursa o zaman gün bizim günümüz olacaktır.

Saygı ve Sevgilerimle

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
Bazı grup yöneticilerinin davranışları dolayısıyla gruplardan çıktım.
Sitemde bir film yorumumu yayınlıyorum. Link bile vermeden resim ve yorumumun bir kısmını gruptan paylaşıyorum. Artık kim şikayet ettiyse gruba bir müddet paylaşmama yasağı alıyorum. Birkaç tanesi dışında gruplardan çıktım. Grup kişilerini sitem için oluşturduğum facebook profiline arkadaş olarak ekledim. İsteyen kabul etti. 2000'den fazla arkadaşım var :) Daha sonra o profilime extra sitem adına sayfa oluşturdum. Tüm arkadaşları davet ettim. 300'den fazla sayfamı beğenen var.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bazı grup yöneticilerinin davranışları dolayısıyla gruplardan çıktım.
Sitemde bir film yorumumu yayınlıyorum. Link bile vermeden resim ve yorumumun bir kısmını gruptan paylaşıyorum. Artık kim şikayet ettiyse gruba bir müddet paylaşmama yasağı alıyorum. Birkaç tanesi dışında gruplardan çıktım. Grup kişilerini sitem için oluşturduğum facebook profiline arkadaş olarak ekledim. İsteyen kabul etti. 2000'den fazla arkadaşım var :)

Diyorum hocam, eğer bu sosyal ağlar olmasa internette nerede ve nasıl yer edinecekler çok merak ediyorum. Forumlar insana bilgi sağlıyor, takıldığı forumun kategorisinde gelişmesine sebep oluyor. Ama sayfalar veya gruplar? Benim küçük şapşik prensesime 100 beğeni gelir mi? Miyav desem kaç kişi hav hav der? Sinirim bozuldu yeminle 😂

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
Buranın adına profil oluştur. Grup kişilerine arkadaşlık daveti yolla. Arkadaşın olanlar paylaştıklarını görür. Bu sosyal ağ olayını çok zorlamamak gerek; çünkü değmiyor.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Buranın adına profil oluştur. Grup kişilerine arkadaşlık daveti yolla. Arkadaşın olanlar paylaştıklarını görür. Bu sosyal ağ olayını çok zorlamamak gerek; çünkü değmiyor.

R10 üzerinde çekiliş yapacağım premium üyelik vereceğim 1 kişiye, tabii sitemiz sponsorluğunda. Orada forum bilinci gelişmiş ve en önemlisi hayvansever çok fazla insan var