"Evde Kal"ırken neler yapıyorsun?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
28 Ağu 2020
Mesajlar
1,729
Çözümler
24
Tepkime puanı
923
Puanları
113
Konum
İzmir
Evet, hepimiz sıkıldık. Arkadaşlarla bulusup gıybetin dibine vurma, vapura binme, gecelere kadar dışarda takılmayı özledik.

Peki evde kal modundayken vakit geçirmek için neler yapıyorsunuz? Yaptınız?


Ben kedi babası oldum, eşim veteriner teknikerliği okuyor onla beraber derslere baktım kediler hakkında baya bilgi sahibi oldum.
Bol bol dizi izledim, yeni müzik grupları keşfettim.


Hiç uyumadıgım kadar uyudum. Öğlen şekerlemesi ne kadar güzelmiş yahu :D kendimi bildim bileli ya tam gün okul ya calıstıgım için öglen uykusunu 32 yaşında keşfedebildim. mükemmelmiş :D

Peki Siz?
 

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
27 May 2019
Mesajlar
945
Çözümler
5
Tepkime puanı
509
Puanları
93
Konum
Tokat
Alese hazırlanıyorum, yüksek lisans ve staj için okulumu erken bitirmeye karar verdim ve 3.sinifken 4.sinifin butun derslerini aldım. Eşimle daha çok vakit geçiriyoruz. Kızıma yani kassandrama daha çok vakit ayıriyorum.
Özlediğim seyler de yok değil. Gece uyumayı, yüzmeyi, bisiklete binmeyi aşırı özledim.
 

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
3 Ara 2020
Mesajlar
473
Tepkime puanı
172
Puanları
43
Yaş
23
Konum
Ümraniye
Şu sıralar sadece finallere çalışıyorum başka yaptığım hiçbirşey yok.
 

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
4 Mar 2019
Mesajlar
2,845
Çözümler
12
Tepkime puanı
1,931
Puanları
113
Konum
Türkiye
Bisikletimi sattım, ev içerisinde kurumsal veya şahıs şirketlerine internet sitesi hazırlıyorum. Onun haricinde asıl yaptığım şey; domain (alan adı) alıp satmak.

Yarın bir şirket ile randevum var oraya gideceğim, bakalım aklımda güzel şeyler de var :) boş vakitlerimde yaptığım şeyler genel de kitap okumak oluyor, kitap okumanın bana çok büyük artısını gördüm son zamanlarda. Mantıklı düşünebilmek, sağlam adımlar atabilmek ve acele etmeden yola çıkmam için bana çok büyük destekleri oldu. Bilinçaltının gücü adlı kitaba başlayacağım bugün, Joseph Murphy kitabı.

Güzel gidiyor, aklımızda mama şirketi kurmak var ama bu dönemlerde çok zorlar ticari olarak. Büyük bir yatırım veya yatırımcı bulmak gerekli. Şirket kurmak, bir mama üretmekten ziyâde bu mamaları tanıtabilmek en büyük etken. Adwords, sosyal ağlar vb. reklam pazar yerlerini az-çok bilsem de tık başına maliyeti düşürebilmek için daha detaylı araştırmalar yapmak veya bu işte profesyonel birisi ile çalışmak gerekli ☺️