Evcil Hayvanlarınızın Yediği En İlginç Yiyecekler Neler?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Oluyor öyle şeyle, bir kaç sene önce bir evde kamp yapmıştık. Bir sabah erkende uyanınca canım sıkılmıştı, üs kata çıktım. Artık nereden girdiyse beyaz büyük bir kedi içeriye girmiş, ortadaki tekli koltuğa kurulmuş bana bakıyordu. Fark etmem biraz zaman aldı. Gördüğünde ise ödüm patladı, ilk defa o zaman korktum kediden. Valla hayvanüstü, bilinmeyen gezegenlere ait bir canlıya benzediğini söyliyebilirim o kedinin . Bir de öyle kurulmuş bana bakıyordu ki, sanırsın yanıma ışınlanacak ya da havada uçarak yanıma gelecek bana nasihat verecek falan sandım . Garip canlılar hakikaten 👻🤣.
Baykuş - kedi karışımı bir şey olmalı o. Baykuşların da o tarz ürkütücü ani davranışları var. 😄

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
@Mnemosynes, aynen öyle :). Hayatımda iki kere baykuş gördüm. İkisinin de ön tarafı neresi anlayamadım. Kafa her tarafa oynuyor, nasıl anlayayım kafa dönüp durdukça. Garip mahlukatlar doğrusu;
Kedi ve Baykuş

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
@Mnemosynes, aynen öyle :). Hayatımda iki kere baykuş gördüm. İkisinin de ön tarafı neresi anlayamadım. Kafa her tarafa oynuyor, nasıl anlayayım kafa dönüp durdukça. Garip mahlukatlar doğrusu;
Kedi ve Baykuş
İnsanı oldukça mutlu ediyorlar ama. Baykuş beslemedim hiç ama kediler en azından öyle. Onlar olmasa hayat bu kadar eğlenceli olmazdı diye düşünüyorum. 😻