Pomeranian Boo

Evcil Hayvan Mezarlığı

1180x200 Reklam Alanı

petmezarligi

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba sevgili hayvan severler,

Başlığı umarım doğru alana açmışımdır. Bizler evcil hayvanları vefat edenlere mezar hizmeti vermeye başladık.

Evcil hayvanımız vefat ettiğinde yaşadığımız sıkıntılara çözüm olması ve herkesin çok sevdiği hayvanının anısına saygısını huzur içinde gösterebilmesi için İstanbul Pet Mezarlığını kurduk. Vefat eden evcil hayvanlarımızın burada defin ve cenaze işlemlerini yapıyoruz. Tamamı üniversite mezunu ve her şeyden önce hayvan sevgisine sahip, empati yapabilen bir ekibimiz var. Vefat eden evcil hayvanımızı evinizden, veterinerden nerede vefat ettiyse oradan gelip teslim alıyoruz. Saat kaç olursa olsun geliyoruz. Herhangi bir kokma, çürüme endişeniz olmasın. Bu konuda son derece hassasız. Ekibimiz eğitimli, ekipmanlarımız bu işe uygun. Amacımız evcil hayvanlarımıza son yolculuklarında huzurlu bir istirahat mekanı sağlamak ve bu üzüntülü anınızda yanınızda olabilmek.

Mezar yerimiz 7/24 ziyarete açıktır. Ailenizle, çocuklarınızla gelip vefat eden evcil hayvanınızı ziyaret edebilirsiniz. Genelde İstanbul'dan gelen evcil hayvan yakınlarımız var ama İstanbul dışında yakın çevre illerden de gelip teslim alıyoruz. Kimseyi mağdur etmemeye çalışıyoruz. Evcil hayvanlarımıza mezar yeri, mezar taşı, düzenli mezar bakımı çiçek ekimi gibi hizmetlerimizde var.

Bizi ve hizmetlerimiz daha yakından incelemek ya da bilgi almak isterseniz, arayabilir ya da sorularınızı sorabilirsiniz.

Hürriyet Mahallesi,
Müjgân Kalelioğlu Caddesi
No: 11/A İşyeri No: 1

59030
Süleymanpaşa – Tekirdağ

Telefon: +90 (282) 293 22 44
+90 (549) 791 91 96

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tevfik

Yönetici
Kedi Dostu
Merhabalar, ilk mesajınızda tanıtım (reklam) amaçlı konu açtığınızdan dolayı konuyu düzenledim. Açık adresinizi ve telefon numaranızı yazdım.

vidtekno

Yasaklı Üye
Kedi Dostu
Merhaba PetMezarlığı,
Çok güzel bir proje yapmışsınız, destek tam. Web sitenizi daha dikkat çekici yapmanızı öneririm. Umarım biz dahil kimse xxx ve benzeri hizmetleri kullanmak zorunda kalmaz. Bu güzel hizmet için teşekkür ederim.
Saygılarımızla,

Tevfik

Yönetici
Kedi Dostu
Arkadaşlar burası backlink kasacağınız site tanıtım bölümü değil, lütfen. Destek olacaksanız eğer bu şekilde olmayın, rica ediyorum.

vidtekno

Yasaklı Üye
Kedi Dostu
Arkadaşlar burası backlink kasacağınız site tanıtım bölümü değil, lütfen. Destek olacaksanız eğer bu şekilde olmayın, rica ediyorum.
Bu mesajı bana yazdığınızı düşünüyorum. Pardon ama nerede reklam yapmışım?

vidtekno

Yasaklı Üye
Kedi Dostu
xxxx üzerine gelmenizi rica ederim. Link bile yok siteye gönderen. Zaten backlink falan yapacak olsam bu siteden yapmam. En büyük hayvanlar forumuymuş. Şaştım. Günde 1-2 tane konu ekleniyor hatta hiç eklenmediği de var. Bu da sizin R10 İmzanız. Öyle imza oluyorsa böyle de olur. Hem kim demiş backlink yapılamaz diye bu forumda. Kurallarınızı mantıklı şekilde güncellemenizi ve kurduğunuz forumu öğrenmeye davet ediyorum sizi.
659

Tevfik

Yönetici
Kedi Dostu
@vidtekno, Bu tarz düşüncelerinin olduğu forumda neden link çıkışı yapıyorsun? :) sen dert etme, geleceği gördüğümden dolayı o tittle attım; ileride değiştirmeyeyim. R10’da dilediğim yere yazarım, buna senin söz hakkın yok. Eğer yönetim rahatsız ise kaldırır veya yönetimdeysen kaldırırsın. Bir üst mesajındaki imza niteliğindeki domaini kaldırdım, url verilmişti. Burası ticari bir forum değil veya herhangi bir şekilde tanıtım yapabileceğin bir platform değil. O nedenle link çıkışının yasak olduğunu anlaman lazımdı.

petmezarligi

Hayvansever
Kedi Dostu
@vidtekno, Bu tarz düşüncelerinin olduğu forumda neden link çıkışı yapıyorsun? :) sen dert etme, geleceği gördüğümden dolayı o tittle attım; ileride değiştirmeyeyim. R10’da dilediğim yere yazarım, buna senin söz hakkın yok. Eğer yönetim rahatsız ise kaldırır veya yönetimdeysen kaldırırsın. Bir üst mesajındaki imza niteliğindeki domaini kaldırdım, url verilmişti. Burası ticari bir forum değil veya herhangi bir şekilde tanıtım yapabileceğin bir platform değil. O nedenle link çıkışının yasak olduğunu anlaman lazımdı.

Siteniz gayet dolu ve bilgi akışına sahip. Bilmeden yapmıştım tekrar kusura bakmayın. Bundan sonra dikkat edeceğim.

Tevfik

Yönetici
Kedi Dostu
@petmezarligi, teşekkür ederim hocam ilerleyen zamanlarda çok daha iyi yerlerde olacağız. Henüz başlangıç olarak bu seviyedeyiz, ilerleyen zamanlarda diğer arkadaşın inanmadığı şeyi başaracağız. Sizinle alakalı bir durum değil, kendisi reklam yapıp daha sonra inkar edenlerden. İmzasına kadar reklamını ekler, burasını webmaster platformu veya genel forum zanneder daha sonra da aşağılamaya çalışır.