erkek kedim kisirlastirma sonrasi sakinlesirmi?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

falhal5834

Hayvansever
Kedi Dostu
iyi forumlar oncelikle belirtmek istedigim bir sey var tabiki kediler saatler boyunca oyun oynayip yaramazlik yapma hakkina sahipler ama yinede asiri hareketli olmasi ve cok agir oyun oynamasi kendine zarar vermesinden korkutuyor beni neyse konumuza donelim evet cok oyuncu bir erkek kedim var 8 aylik civari kendini sevdirmekten nefret eder arkadaslar ben bu kediyi kisirlastirirsam bu kedi birazdaha uyumlu olurmu oyunu azaltirmi yani daha cana yakin olurmu. Bundan pek umitli deilim ama azcikta olsa kendini sevdirirmi 😂😂 erkek kedilerin kisirlastorildiktan sonra boyle davranislari oldugunu duydum gercekten boylemi fikirlerinizi bekliyorum simdiden tesekkurler 😊

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Özellikle erkek kediler kızgınlığa girdikten sonra hormonları sebebiyle daha agresif ve hareketli olabiliyorlar. Kısırlaştırma sonrasında ise çoğunlukla daha sakin ve tembel bir çocuğa dönüşüyorlar. Kısırlaştırıldığı an sakinleşir ve kendini sevdirmeye başlar diyemeyiz ancak gün geçtikçe daha sakin olur diyebiliriz. :) Kendini sevdirip sevdirmemesi ise tamamen karakterine bağlı bir durum, o konu hakkında kesin bir şey söylemek pek mümkün değil maalesef. :)

falhal5834

Hayvansever
Kedi Dostu
Özellikle erkek kediler kızgınlığa girdikten sonra hormonları sebebiyle daha agresif ve hareketli olabiliyorlar. Kısırlaştırma sonrasında ise çoğunlukla daha sakin ve tembel bir çocuğa dönüşüyorlar. Kısırlaştırıldığı an sakinleşir ve kendini sevdirmeye başlar diyemeyiz ancak gün geçtikçe daha sakin olur diyebiliriz. :) Kendini sevdirip sevdirmemesi ise tamamen karakterine bağlı bir durum, o konu hakkında kesin bir şey söylemek pek mümkün değil maalesef. :)
Sakinleşsinde sevdirmesin ama açken sevdiriyor nankör bir kedimmi var 😂 mamayı yediği an oyuna oturuyor oyuna da oturduğu anda elleme beni diyor adeta 😂