Enjoy Kedi Maması

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
Enjoy marka kedi mamasının fiyatı diğerlerine oranla çok düşük geldi bana. Sokaktaki kediler için et, el yapımı mama, yumurta vs kullanırken arada verilebilecek bir mama mıdır sizce? Çok kalitesiz yada kedilerin yememe durumu var mı?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim tercihim Mystic oldu, severek yediler ama N&D ve ProPlan gibi mamaları daha çok seviyor canlar :)

Enjoy hakkında ben yorum yapamam, kullanan deneyim sahibi veya bilgisi olan kişiler yaparlarsa daha sağlıklı olur :)

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
@Tevfik, şimdi onun fiyatına baktım, sokak hayvanları için kullanılan mamalar ile hemen hemen aynı. Gerçi şu anda az miktarda alacağım, bu yüzden de fiyatı ne kadar uygun olursa o kafar fazla yani iyi gibi düşündüm. Ama mama almaya devam edebilirsem sizin dediğiniz markaya geçiş yapabilirim. Dediğiniz diğer markalar fiyat olarak zaten beni aşıyor.:)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Enjoy çok kötü bir mama.
15 kg i 125 tl civarı, açıkçası ona para vermek yetine Mystic 160 lira civarı, onu almanız daha iyi.
Zaten şu acıdan düşünün, besleyici olmadığı için bir kedi enjoydan ortalama 100 gr yiyor ise Mystic den 60 70 gr yer. Enjoy bu nedenle pahalıya bile gelir.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kalite sırasına göre Mystic, Liva ve Paw Paw öneririm. Enjoy kesinlikle tercih edilebilecek bir mama değil.

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
Anladım. O zaman enjoy elendi.
Yine bir marka bulmuştum, petquitte diye geçiyor. O nasıldır bir bilginiz var mı? Güzel gibi geldi yorumlardan

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Mystic ve Liva olmazsa alınabilecek bir mama ama bazı kediler sevmiyor. :)

bowie

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben bu aralar sokağa alırken temizmama kötü diye onu bıraktığım için sokağa onun yerine hem yeniyor hem aşırı kötü değil diye Reflex ve Luis(markamama ve bazı petshoplar) veriyorum. Paw Paw'ı beğenmeyen kişileri çok gördüm sosyal medyada, yemeyeni çok varmış sanırım diye cesaret edemedim hiç almaya. Liva'yı hiç denemedim denemek lazım. Mystic'in bu kadar ucuz olduğunu bilmiyordum açıkçası, bir ara onu da deneyeyim evin oradaki petshopta falan bulursam. Econature'yi de bu ara çok görür oldum. Onu hiç deneyen ya da içeriği hakkında bilgi sahibi olan var mı? Fiyatı uygun ve evin yakınına açılan petshopta sokak maması olarak satıyorlar da denemeye değer mi diye cesaret edemeyince yine reflex kedi ve köpek mamaları alıp çıktık.