En Çok Beğendiğiniz Türk Dizileriniz Sıralıyoruz

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvanseverler, evet bugün en çok beğendiğiniz Türk dizilerini sıralayacağız. Şu an yayında olması mecburi değil, daha önce çekilmiş ve yayınlanmış dizilerde olabilir. Türk dizilerinde benim favori kategorim absürt komedilerdir ve bunun başınıda kesinlikle Kaygısızlar dizisi çekmektedir.

Bana göre absürt komedilerin atası Kaygısızlar dizisi diyebilirim, tabii bu durum birçok kişiye göre değişim gösterebilir :)

• Kaygısızlar
  • Leyla ile Mecnun
  • Behzat Ç
  • Kardeş Payı
  • İşler Güçler
  • Ekmek Teknesi
  • 7 Numara

Bu yapımları çok severek izledim, şu an aklıma gelmiyor ama sizler de yorumladıkça gelecektir diye düşünüyorum.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Yaklasık 10 yıldır TV kanalı izlemiyorum, evimde sadece online izleme platformları var.

Kücüklüğümden hatırladıgım Tatlı Hayat, Yılan Hikayesi, İkinci Bahar, Ekmek Teknesi gibi bilinen ünlü dizileri severdim.

Su an için düşündüğümde türk dizilerinde takip olmasa bile cogu bölümü izlediğim sadece Leyla ile Mecnun vardı. Onun dışında diğer diizleri sadece sosyal medyada kısa video paylaşımlarında falan izlemişimdir 2-3 dakika.

Açıkçası türk dizilerinin neredeyse hepsinde dram oldugundan kaynaklı izlemeyi gereksiz buluyorum. Hayatımız dram zaten :p :D

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Draaaammmmm dahaaa çoook draammm, bu sayede reyting olacak. Acı, dram, üzüntü, aşiret, göz yaşları vs.vs. bu tür şeyler maalesef reyting yapıyor ama ben hayatta izlemem böyle şeyler.

Televizyonda izlediğim en son Leyla ile Mecnun ve Behzat Ç idi. Tatlı Hayat dizisi de çok güzeldi :D Bir de Beşik Kertmesi vardı hatırlar mısın diye sormayacağım tabii ki hatırlarsın :D

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Aaa nasıl unuttum ben beşik kertmesini yav. acılı gevrek atınca martı havaya ucmuştu :D hala her gevrek attıgımda aklıma gelirr :D

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Aaa nasıl unuttum ben beşik kertmesini yav. acılı gevrek atınca martı havaya ucmuştu :D hala her gevrek attıgımda aklıma gelirr :D

Anah guş patladı :D Dabi biladerler falan vardı sanırım, ben çok izlerdim absürt komedileri çok hoşuma giderdi :D

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Dabi biraderleri severiz.

dabi dabi dabi

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Arndiol, müziği merak ettim Shazam da dinlettim Cowboys by the waterhole adında bir parça çıktı, şimdi dinledim hiç alakası yok nereden böyle bir sonuca vardı anlamadım :D

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
1 Kadın 1 Erkek benim için efsane dizilerden bir tanesi. İzlemekten hiç sıkılmam ara ara açıp izlerim. :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
1 Kadın 1 Erkek benim için efsane dizilerden bir tanesi. İzlemekten hiç sıkılmam ara ara açıp izlerim. :)

Yanlış bilmiyorsam senaristi Hasan Can idi sanırım Konuşanlar programının yapımcısı ve sunucusu?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Evet senaristler arasında Hasan Can da vardı. Konuşanları izlemeye hiç fırsatım olmadı, herkes çok beğeniyormuş. :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Evet senaristler arasında Hasan Can da vardı. Konuşanları izlemeye hiç fırsatım olmadı, herkes çok beğeniyormuş. :)

Ben de beğeniyordum ama Youtube üzerinden tüm videoları silip ücretli platforma geçtikten sonra şu an Youtube geri dönmüş olsa dahi izlemem. Elbette emeklerinin karşılığını herkes almalı fakat Youtube küçük görülecek bir platform değildi ve çok kısa sürede çok büyüdü. Programın geleceği daha parlaktı, bitirdiler maalesef... birçok kişi de benimle aynı düşünceye sahip.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Youtube'da eski bölümler yayında sanıyordum, üzüldüm şimdi. :( Youtube kullanılmış hissetmiş midir acaba :D?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
hasan can bir sürü senaristinden birisi, ilk duydugumda bende cok şaşırmıştım ama muhtemel 1 kadın 1 erkeğe cok katkı saglamamıştır.

Kendisi zora bir komedyen bence. Konuklarla etkileşim kurmadıgı dakikalarda sıkıcı ve bayık. Ancak konuklarda kendini gösterme cabası oldugu için konusurken komik şeyler ortaya cıkıyor.

Bu arada itiraf etmem gereken birşey var, med ceziri sıkıntıdan full izledim ve begendim de üstelik.
nasıl bir bunalımda o diziyi izledim inanın bilmiyorum :D

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Arndiol, senden hiç beklemediğim diziler çıkıyor. Hani izleyene sonsuz saygı duyarım ama ne bileyim sen deyince şu an şaşırdım :D ben de Ezel ve Suskunlar dizilerini bitirmiştim :D