En Çok Beğendiğiniz Türk Dizileriniz Sıralıyoruz

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

denizddgl

Hayvansever
Kedi Dostu
90 lar ve 2000 li yıllardaki tüm dizileri sayabilirim çocukluğumun dizileri bambaşkaydı. Şimdilerde uzun uzun bakışmalar ağır dramlar mafyalar ruhum sıkılıyor. Eskilerden Bizimkiler, mahallenin muhtarlari, sıdıka, baskül ailesi, çarli :) gunumuze yakin avrupa yakasini soyleyebilirim. Ve tabiki de leyla ile mecnun arada açıp bakıyorum
Kanal 7 de robot babür vardı hatırlarsınız belki 😄

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@denizddgl, bizimkiler nasıl unuttum ben ne harika diziydi, avrupa yakası da öyle 😀 baskül ailesini şimdi bizim aileye benzetiyorum ben de kilo aldım, evdekiler pandemiden dolayı hep kilo aldı tek babam zayıf 😂

@yunuscelik, 43’de vuruldu 45’de öldü :) kurtlar vadisini çok fazla izlemedim yalan yok, benim lise dönemimde oynardı ve ertesi gün birisi çakır birisi polat diğeri memati falan olurdu okulda 😀 ama ezel candır, çok severek izledim. Eyşana bir şey demek isterdim ama burası müsait değil 😀

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Bazen ben bile kendime şaşırıyorum :D
Coook küçükken üvey baba diye dizi vardı, tam psikoloji dram :/

noname

Hayvansever
Kedi Dostu
ben uyanış büyük selçukluyu çok beğeniyorum

bowie

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben normalde Türk filmi ve dizisi pek izlemiyorum bayıyorlar diye ama festival filmi yönetmenleri ile birtakım platformlara dizi çeken yönetmenlerden harika işler çıkıyor diye onları izliyorum. Size sırasıyla önermek istediğim üç dizi şöyle:
1. Şahsiyet - Puhu Tv( Efsane bir şey, asla pişman olmazsınız, ay efsane demiş miydim tekrar diyeyim)
2. 46 Yok Oluş - Netflix (Bu da şamanlı, cinayetli, doktorlu bir şey. Çok güzel dizi ama televizyon için yapıldığında pek tutmadı doğal olarak, sonra Netflix aldı)
3. Bir Başkadır - Netflix (Türk toplumunun yapısını ve iç içe geçmişliğini çok güzel betimlemiş. Karakterler bilindik diziler gibi sıradan ve sıkıcı değil.)
İlk iki dizi özellikle normalde televizyonlarda alışık olduğumuz diziler gibi değil, karakterler Türk olmasa yabancı dizilerden farkı yok. Seraristler yazarken apayrı bir kafadaymış, yönetmen de ayrı bir kafada. Bir de şahsiyetin efsane bir ışıkçısı var ki tüm sahnelerde renklere aşık olunuyor.)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben bir de Geniş Aile dizisini eklemek istiyorum. Senaristliğini Cüney İnay abim yapıyor kendisi de Kayserilidir ve çok sevdiğim birisidir. Şimdi ise TRT'de bir dizi için senaryo yazıyor ama benim için Geniş Aile bambaşkadır, aşırı sayko bir dizi :D

bowie

Hayvansever
Kedi Dostu
Eskilerden de önerebiliyorsak eğer Gülse Birsel dizilerine hastaydım ben hep. Ama tabi en güzeli hep Avrupa Yakası idi.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Eskilerden de önerebiliyorsak eğer Gülse Birsel dizilerine hastaydım ben hep. Ama tabi en güzeli hep Avrupa Yakası idi.

Klişe olacak ama adamım Burhan Altıntop diyebilirim :D Tek başına sırtlayıp götürüyordu diziyi, ablamla beraber oturur tüm bölümlerini televizyonda izlemiştik o dönem çok sever kendisi :D

bowie

Hayvansever
Kedi Dostu
Klişe olacak ama adamım Burhan Altıntop diyebilirim :D Tek başına sırtlayıp götürüyordu diziyi, ablamla beraber oturur tüm bölümlerini televizyonda izlemiştik o dönem çok sever kendisi :D
Ben de işte sırf Burhan için. :LOL: