ECOSİN NASIL KULLANILIR ?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

tuğrul_2727

Hayvansever
Kemirgen Dostu
ARKADAŞLAR MERHABA ECOSİN TABLET NASIL KULLANILIR? İNTERNETTTE ARAŞTIRDIM FAKAT TAM OLARAK ANLAYAMADIM 1 EFERVESAN TABLETİ 1. UYGULAMADA FAYDASINI GÖREMESSEK 2. UYGULAMADA BİDAHA ECOSİN ALMAMIZA GEREK VARMIDIR YOKSA KULLANDIĞIMIZ ECOSİNİ 3 GÜN BEKLETEREK ONU TEKRAR KULLANABİLİRMİYİZ ? VE SU SICAKLIĞI İÇME KALİTESİNDEMİ OLMALI ?

mevlutunal

Yeni Üye
ARKADAŞLAR MERHABA ECOSİN TABLET NASIL KULLANILIR? İNTERNETTTE ARAŞTIRDIM FAKAT TAM OLARAK ANLAYAMADIM 1 EFERVESAN TABLETİ 1. UYGULAMADA FAYDASINI GÖREMESSEK 2. UYGULAMADA BİDAHA ECOSİN ALMAMIZA GEREK VARMIDIR YOKSA KULLANDIĞIMIZ ECOSİNİ 3 GÜN BEKLETEREK ONU TEKRAR KULLANABİLİRMİYİZ ? VE SU SICAKLIĞI İÇME KALİTESİNDEMİ OLMALI ?
Merhaba , ecosin için minimum 3 defa uygulamak lazım. En iyi yöntem 1 hafta ara ile uygulamak. 1 tableti hazırladıktan minumum 20 dk sonra kullanmanız lazım. 24 saat sonra da artık kalan sıvı bir işe yaramıyor . Hazır suyu kaynatıp soğumaya bırakıp tam 34 derece olduğunda tableti atacaksınız. 1 derece fazla olsa bile işe yaramayabiliyor. Son olarak hayvanınızın boyutuna göre suyu ayarlayın. Max 2 litre suya 1 tablet ama kedi için yarım litre su yeterli oluyor.

tuğrul_2727

Hayvansever
Kemirgen Dostu
@mevlutunal dereceyi nasıl ölçebilirim içme suyu sıcaklığında olsa bir sorun olurmu acaba termometrem yok bu arada teşşekürler bilgi için

tuğrul_2727

Hayvansever
Kemirgen Dostu
TEŞŞEKÜRLER BİLGİ ÇİN BUGÜN GİDİP BİR TANE ALDIM MODERATÖR KONUYU KAPATABİLİR.