Sonuç Dr. Sacchi Yetişkin Kedi veya Köpek Maması Nisan Ayı Sonucu

Tevfik

Yönetici
Katılım
4 Mar 2019
Mesajlar
1,366
Tepkime puanı
931
Puanları
113
Konum
Türkiye

Merhaba değerli hayvanseverler, Nisan ayı içerisinde Dr. Sacchi Yetişkin Kedi veya Köpek mamasını kazanan talihlimiz belli oldu. Kendisini tebrik ediyor, sokaktaki canlara ise afiyet olsun diyoruz.

Elimizden geldiği kadar her ay yarışmalar/çekilişler düzenlemeye çalışıyoruz. Bunun sonucunda ise talihlimize hediyesini gönderiyoruz. Nisan ayı içerisinde başlatmış olduğumuz çekişimizin kazananı @Gizem hanım oldu. Kendisini tebrik ediyoruz. Gizem hanım hangi mamadan istiyorsanız lütfen açık adresiniz ile birlikte özel mesaj gönderin.

Toplamda 16 hayvansever üyemizin katıldığı yarışmada, neden benim ismim yok diyen kişiler çekiliş/yarışma kurallarımızı yerine getiremediklerinden dolayı hak kazanamamışlardır. Mayıs ayı içerisinde yeniden bir yarışma düzenleyeceğiz. Konu altında hangi markayı istiyorsanız lütfen belirtiniz.

334

335
 

Gizem

Kullanıcı
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
285
Tepkime puanı
156
Puanları
43
Konum
İzmir
kendimi gördüm çok fena şaşırdım ve aşırı sevindim çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum :) ayyy nasıl mutlu oldum ya inanın içim içime sığmadı çok teşekkür ederim böyle bir etkinlik yaptığınızdan dolayı adresimi gönderiyorum çok sağ olun :love:🤩
 

Erdem

Kullanıcı
Katılım
23 Nis 2019
Mesajlar
17
Tepkime puanı
15
Puanları
3
Yaş
32
Konum
İstanbul
Kriterlerin hiç birini yerine getiremediğim için bu ay katılamadım.
Mayıs ayı için de çekiliş olursa katılacağım büyük ihtimalle. Ben de aynı mutluluğu yaşamak istiyorum :)
 

Tevfik

Yönetici
Katılım
4 Mar 2019
Mesajlar
1,366
Tepkime puanı
931
Puanları
113
Konum
Türkiye
Katılımlarınızdan dolayı ben teşekkür ederim. Aklımda bir proje var ve bu projeyi hayata geçirip sağlam bir sponsor bulursam Türkiye’de güzel düşüncelere sebep olabilirim.