Duyuru Doğrulanmış Profil (Mavi Tik) SMS Doğrulama ile Alabilirsiniz

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Artık ben de mavi tik almış bir üyeyim :D Çok hoşuma gitti ama ilk defa böyle mavi tikim oldu heyecanlandım :)

leydi_minnoş

Hayvansever
Kopek Dostu
Kişilerin ( üyelerin ) burada daha güvenilir olmasını sağlar bencede iyi bir şey olmuş bu mavi tik olayı .tşkler

* Güvenirlikten kasıt insanoğlu bu,arada art niyetli biri çıkar ise ( umarım çıkmaz ) bu baya caydırıcı bir şey bence :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@leydi_minnoş, kesinlikle bu yönde kullanmaktayız. Çok fazla üyemizin profili doğrulu ama SMS gönderip rahatsız etmek istemiyoruz, sadece doğrulama amaçlı gönderiliyor SMS telefona. Panelimizde zaten SMS almak istemiyorum seçeneği de mevcut :)

Aklımda TC kimlik No ile onaylamada vardı fakat insanları o konuda çok fazla baskıcı olamazdım. Burada güvenlik amaçlı telefon ve e-mail adresleri mevcut. Kimsenin kimseye saygısızlığı, terbiyesizliği veya ahlaksızlığı olmaması için elimden geleni yapıyorum.

Beğenmenize sevindim, herkese ayrıca çok teşekkür ederim.

leydi_minnoş

Hayvansever
Kopek Dostu
@leydi_minnoş, kesinlikle bu yönde kullanmaktayız. Çok fazla üyemizin profili doğrulu ama SMS gönderip rahatsız etmek istemiyoruz, sadece doğrulama amaçlı gönderiliyor SMS telefona. Panelimizde zaten SMS almak istemiyorum seçeneği de mevcut :)

Aklımda TC kimlik No ile onaylamada vardı fakat insanları o konuda çok fazla baskıcı olamazdım. Burada güvenlik amaçlı telefon ve e-mail adresleri mevcut. Kimsenin kimseye saygısızlığı, terbiyesizliği veya ahlaksızlığı olmaması için elimden geleni yapıyorum.

Beğenmenize sevindim, herkese ayrıca çok teşekkür ederim.

Konu can dostlarına acil yardım ise bursa merkez de 7 - 24 arayabilir ve sms atabilirsiniz

emrenas

Hayvansever
Kus Dostu
bende mavi tikliyim artık :) ama gelen doğrulama kodunu yazarken büyük küçük fark etmesi sıkıntılı.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
bende mavi tikliyim artık :) ama gelen doğrulama kodunu yazarken büyük küçük fark etmesi sıkıntılı.

Hayırlı olsun doğrulanmış profiliniz, aslında random atıyor doğrulama için :) Bunu genel de tüm firmalar yapar ama mesajı nasıl atacağımızı seçebiliyoruz, firma ile anlaşmamız mevcut kendilerine iletirim :)

Eguvnr

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben adımları takip ettim uzun bir süredir de bekliyorum fakat onaylanmadı. Bir şeyleri yanlış mı yapıyorum diye tekrar denedim yine yok maalesef :(

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben adımları takip ettim uzun bir süredir de bekliyorum fakat onaylanmadı. Bir şeyleri yanlış mı yapıyorum diye tekrar denedim yine yok maalesef :(

Merhabalar, size gündüz canlı olarak destek olayım. Aslında oldukça basit bir işlem, sms geliyor mu telefonunuza Hayvanlar ismi ile?

easyinthehood

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Benim telefon numaram doğrulanmış yazıyor ancak ne SMS aldım ne de tik.