Pomeranian Boo

Doğrulanmış Profil (Mavi Tik) SMS Doğrulama ile Alabilirsiniz

1180x200 Reklam Alanı

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Artık ben de mavi tik almış bir üyeyim :D Çok hoşuma gitti ama ilk defa böyle mavi tikim oldu heyecanlandım :)

leydi_minnoş

Hayvansever
Kopek Dostu
Kişilerin ( üyelerin ) burada daha güvenilir olmasını sağlar bencede iyi bir şey olmuş bu mavi tik olayı .tşkler

* Güvenirlikten kasıt insanoğlu bu,arada art niyetli biri çıkar ise ( umarım çıkmaz ) bu baya caydırıcı bir şey bence :)

Tevfik

Yönetici
Kedi Dostu
@leydi_minnoş, kesinlikle bu yönde kullanmaktayız. Çok fazla üyemizin profili doğrulu ama SMS gönderip rahatsız etmek istemiyoruz, sadece doğrulama amaçlı gönderiliyor SMS telefona. Panelimizde zaten SMS almak istemiyorum seçeneği de mevcut :)

Aklımda TC kimlik No ile onaylamada vardı fakat insanları o konuda çok fazla baskıcı olamazdım. Burada güvenlik amaçlı telefon ve e-mail adresleri mevcut. Kimsenin kimseye saygısızlığı, terbiyesizliği veya ahlaksızlığı olmaması için elimden geleni yapıyorum.

Beğenmenize sevindim, herkese ayrıca çok teşekkür ederim.

leydi_minnoş

Hayvansever
Kopek Dostu
@leydi_minnoş, kesinlikle bu yönde kullanmaktayız. Çok fazla üyemizin profili doğrulu ama SMS gönderip rahatsız etmek istemiyoruz, sadece doğrulama amaçlı gönderiliyor SMS telefona. Panelimizde zaten SMS almak istemiyorum seçeneği de mevcut :)

Aklımda TC kimlik No ile onaylamada vardı fakat insanları o konuda çok fazla baskıcı olamazdım. Burada güvenlik amaçlı telefon ve e-mail adresleri mevcut. Kimsenin kimseye saygısızlığı, terbiyesizliği veya ahlaksızlığı olmaması için elimden geleni yapıyorum.

Beğenmenize sevindim, herkese ayrıca çok teşekkür ederim.

Konu can dostlarına acil yardım ise bursa merkez de 7 - 24 arayabilir ve sms atabilirsiniz