Diziseverler

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba;

Forumdaki üyelerimizin sevdiği dizileri de paylaşıp değerlendirebileceği bir konu burası :)

Olumlu olumsuz yorumlarınızı görseller ile renklendirip bir de puanlarsak birbirimiz için faydalı paylaşımlar yapmış oluruz.

Diziler genel kategoride oldugu için hayvan temalı olmak zorunda değil. Müsadenizle ben başlıyorum :)

SPOILER YASAKTIR

Farklı Paylaşım oldugu sürece altalta mesaj yazmanız flood olarak değerlendirilmeyecektir.

12 MAYMUN

Bu ismi görünce aklınıza hep filmi geliyor biliyorum :) ama bu filmin farklı bir versiyon olarak dizi olanı da mevcut.

Yurtdısında cok ses getirmiş olsa da ülkemizde pek duyulmadı. Ancak benım izlediğim en iyi zaman yolculugu dizisidir.

Konu olarak film ile aynı, gelecekte dünya mahvolmuş ve insanlar geçmişi birilerini gönderip düzeni tekrar sğalamak istiyorlar. Bu ilk sezonda bir virüsü engelleme olarak karşımıza cıkıyor.

Ancak dizi ikinci sezon itibari ile tamamen zaman yolculugu ve bunun etkilerine odaklanmış durumda.

Dark, timeless gibi diziler de zaman yolculugu içeriyor ancak tam anlamıyla hiçbir dizinin ve filmin zaman yolculugunu bu derece başarılı işlediğini düşünmüyorum.

Kesinlikle tavsiye ederim.

9,5 / 10

12-monkeys-1.jpg

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
İki gün önce arkadaşım tavsiye etti mutlaka izle çok beğeneceksin diye, 12 Maymun’a başlayayım akşamları bir bölüm izlesem fazla sürmeden bitiririm sanırım :) bir de Dark için internet sitesinde bir takip ağacı varmış sanırım, çok daha önce duymuştum. Diziyi gerçekten anlamak için onu takip etmek gerekiyormuş, doğru mu?