Diyet + Spor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Sevgili forum ailesi, maalesef ki yaşadığımız bu pandemi hepimize kilo aldırdı. Dün bir karar verip, spor ve diyete başlamaya karar verdim. Hedefim hazirana kadar 52 kiloya düşmek.
3 tane büyük sınırım var bu yolda; 66, 60 ve 57 kiloya düşünce bir süre kilo vermeniz duruyor maalesef. Umarım o sınırları sıkıntısız atlatıp, bu yolda iradeli ve kararlı bir şekilde devam edebilirim.
Ekmek, hamur işi, cips, çikolata artık uzun süre hayatımda olmayacak.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben de kilo aldım ama biraz bilinçli alıyorum ve isteyerek alıyorum. Yararlı karbonhidratlar ve proteinlerle besleniyorum. Kayseri'de özel spor salonları açık ama sevmiyorum, aşırı derece kirli oluyor çoğu. Kadir Has var burada oraya gidiyorum, muhteşem temiz ve tüm makineleri yepis yeni :D

Hedef güzel ama çok sağlam kardiyo yap derim, kardiyo yapmadan squat dahi girmem :) Hiç yapmadığım dediğim zaman 30 dakika ip atlarım, sakatlanmama riski için kardiyo şart. Hedef oldukça güzel, ben akşam yatmadan önce kür yapıp yerdim diyet zamanları :) Herkesin bildiği ve klişe olmuş bir kür; yoğurt, pulbiber ve limon. Muhteşem derece etkili oluyor, her sabah çiğ kabak çekirdeği tüket.

Günde minimum 2.5 litre su, ara öğünlerde sebze, öğünlerde ise gramı kontrol ederek pirinç, tavuk, et, ton balığı vb. yiyeceklerle ilerlenebilir. Başarılar dilerim Sinem :D

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, pirinci çıkardım hayatımdan. Az evvel brokoli yedim. Akşama da fırında köfte yağsız, yanına da Brüksel lahanası salatası yapicam.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
ahh o kilolar ahhhh..

filinta gibi delikanlıydım şimdi yere düşsem yuvarlanarak devam ederim :D

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Arndiol, olur olur. İrade lazım ben 2.gundeyim inşallah havlu atmam 🤲🏻

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Pazartesi günü ben de başlıyorum. Yönetim komple diyete giriyor, o zaman ayrı bir başlık açalım. Herkes boyunu, kilosunu yazsın ve tarihi atsın. Pazartesinden itibaren kim kaç kilo verecek bakalım :D